Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Abi bu bitirme olayının gerçek açıklaması var mı ? Ben bi türlü bulamadım. Çünkü adamın sonundan pişman olduğunu sanmıyorum daha çok anlaşılmadığından pişman olmuş gibi. Sırf millet daha iyi anlasın diye adam ekstra sayfa çizip alın bari okuyamayanlar böyle anlarsınız anca dedi A:DSAD:AAS:DA:SDSA

Serinin amacı başından beri insanlıktı zaten ekstra çizmese de biz Eren'ın sözlerinden bunu anlıyorduk zira bu başkası da olabilirdi. Sadece ekstra çizerek bize bunu daha açıklamış oldu. Dediğim gibi ben böyle bi açıklama görmedim(sızıntı bilgi falan bahsetmiyorum gerçek kendi diyecek) ama varsa da yazık etmiş kendine.
Baya oldu Bu durum nerede gördüm hatirlamiyorum, hatta buraya yazmisim bir kere daha. Fakat bulurum heralde bir bakayim atarim buraya bulursam. :D

Silinmiş Üye

Baya oldu Bu durum nerede gördüm hatirlamiyorum, hatta buraya yazmisim bir kere daha. Fakat bulurum heralde bir bakayim atarim buraya bulursam. :D
Ben birkaç tane okudum da dediğim gibi sızdırma bilgi dendi o yüzden merak ettim. Ya ben sonunu beğendim zaten bizimkilerin dışarı dünyayı tanıması ile karakterlerle olan bütünlüğüm azalıp seride insanların yerini merak etmeye başladım. Böyle düşününce seri güzel bitmiş oldu.

Site kuş olayına takıldığı için seri çok kötü bitmiş gibi duruyor :( :( 100 sayfa bu tarz yorum mu olur bea A:SDA:DSAD:A

Ben birkaç tane okudum da dediğim gibi sızdırma bilgi dendi o yüzden merak ettim. Ya ben sonunu beğendim zaten bizimkilerin dışarı dünyayı tanıması ile karakterlerle olan bütünlüğüm azalıp seride insanların yerini merak etmeye başladım. Böyle düşününce seri güzel bitmiş oldu.

Site kuş olayına takıldığı için seri çok kötü bitmiş gibi duruyor :( :( 100 sayfa bu tarz yorum mu olur bea A:SDA:DSAD:A
Fakat serinin başıyla sonunun olduğu nokta çok farklı. Yani soru çok çabuk bitmiş ve beklenilen tarzda değildi. Yani bu seri için çok daha güzel bir son olabilirdi o noktada.
Önceden ufak tefek yerlerde mesaj vermiş olsa da hikaye tam anlamıyla tatmin etmedi çoğu okuyucuyu. Ben animede gördüm ilk bunu, 2014 yılında olması lazım yanlış hatırlamıyorsam o zaman bana çok farklı gelmişti. Seri başlangıçta olan çizgisinden çıktı bence daha sonrasında...

Son düzenleme:
İlk popüler olduğu zamanlarda Maymun'un göründüğü bölüme kadar okuyup bırakmıştım. Bu ara yine animelere sardığım için final yaptığını öğrenince bunu da bitiriverdim.

Öncelikle insanı çok yoran bir seriydi, bunu niye böyle yapıyorsunuz demekten gına geldi ama neyseki 3. sezondan sonra biraz daha düzeldi gibi işler.

Arkadaş bu pembe kafa Akashi'nin nasıl bir ağırlığı varsa Levi her konuştuğunda sürekli onu anımsadım, 4. sezonda falan alıştım nerdeyse, çok garipti.

Historia'nın Levi'ya vurması serideki en iyi mevzuydu. Ondan sonra Reiner'e; sen sözde Zırhlı Titan'sın ama önüne gelen o zırhı parçalıyor, bi rahat dur diye laf sokmaları geliyor...:)

Dış dünya, özgürlük, çiftlik hayvanı muhabbetlerinden sonra serinin yöneldiği tarafı hiç sevmedim, çok fantastik bir noktaya kaydı mevzu. Başladığı gibi daha insancıl seviyelerde devam edip, büyük bir keşif ve maceradan sonra bitmesini bekliyordum ama eh işte...

Serinin sonuna dair: Diğer bütün ırklar ölse yine tamamdı ama Erwin mi söylemişti tam hatırlamıyorum(Başka seriden bir söz hatırlamıyorumdur umarım.); Dünyada sadece 1 insan kalana kadar savaşlar devam edecek sözünün üzerine bu son hiç olmadı. Diğer ırkları öldürüp onun üzerinden bir son gösterseydi keşke. Bu lanet olası pisliklerin garezi Remzi ve Halil'e zaten, diyecek sözüm yok...

Anime final yapınca kaldığım yerden izleyip bu defteri kapatırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık