Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Manga çok tutunca mangaka hikayenin sonunu ve gidişatını değiştirdi. Mesela Sasha aslında ölecekmiş, değiştirmiş. Eren'in ilk gördüğü rüyada aslında hikayenin sonu var. Bütün takım ölüyor ve Eren'in gözünün üstünde arı var.

Son bölümle beraber çoğu şey açıklığa kavuştu. Birkaö bölümdür mantıksız gibi görünüyordu ama güzel bağladı bence. Ackerman klanından bahsederken de Mikasa ve Levi gösterildi, Mikasa'nın nasıl bu kadar güçlü ve yetenekli olması bir mantığa oturdu.

Dışarıda farklı bir oluşum olduğunu bekliyordum ama böyle olmasından hiç haz etmedim. Teknolojinin bayağı bayağı geliştiği bir dünyada yaşıyormuş bizimkiler. SNK'nın kendi teknoloji fütürizmi gayet iyiydi. Kendi askeri mimarisini bozmamalıydı. Ben daha çok bir örgüt tarzı bir şey olmasını dilerdim. Bu bahsdilen dokuz devin bir çoğuna sahip cani bir örgüt. Canilikleri su götürmez gerçi lakin ikiyüze yakın insanı parça pinçik eden bir canlının normal bir yaşantısı olmamalı. Bildiğimiz aile ortamına sahipler ve gayet de normale yakınlar.

Dışarıda farklı bir oluşum olduğunu bekliyordum ama böyle olmasından hiç haz etmedim. Teknolojinin bayağı bayağı geliştiği bir dünyada yaşıyormuş bizimkiler. SNK'nın kendi teknoloji fütürizmi gayet iyiydi. Kendi askeri mimarisini bozmamalıydı. Ben daha çok bir örgüt tarzı bir şey olmasını dilerdim. Bu bahsdilen dokuz devin bir çoğuna sahip cani bir örgüt. Canilikleri su götürmez gerçi lakin ikiyüze yakın insanı parça pinçik eden bir canlının normal bir yaşantısı olmamalı. Bildiğimiz aile ortamına sahipler ve gayet de normale yakınlar.
Son bölümde 9 büyük devin hepsini gösterdiler. Bazıları çok garip ve güçsüz görünüyor bence. Reiner ne yapacak onu da merak ediyorum. Psikolojisi parça pinçik oldu, adaya yeniden giderse ne yapabilir acaba. Reiner yerine seçilecek adam sahip olsaydı o dev gücüne olaylar çok farklı olurdu. Adayı almaları uzun sürmezdi. Zeke de ne yapmaya çalışıyor anlamadım.

Son bölümde 9 büyük devin hepsini gösterdiler. Bazıları çok garip ve güçsüz görünüyor bence. Reiner ne yapacak onu da merak ediyorum. Psikolojisi parça pinçik oldu, adaya yeniden giderse ne yapabilir acaba. Reiner yerine seçilecek adam sahip olsaydı o dev gücüne olaylar çok farklı olurdu. Adayı almaları uzun sürmezdi. Zeke de ne yapmaya çalışıyor anlamadım.
Bize yeni gösterdiği dünya mantığımıza ters geldiği için bilmiyor anlamıyoruz. Çünkü beklenilen bu değildi. Ben o canavar devin hareketlerinden, çok saykopat bir oluşum bekliyordum. Şimdi bakıyoruz ki, kendi dünyalarında ışık arayan soydaşların savaşı.

Bize yeni gösterdiği dünya mantığımıza ters geldiği için bilmiyor anlamıyoruz. Çünkü beklenilen bu değildi. Ben o canavar devin hareketlerinden, çok saykopat bir oluşum bekliyordum. Şimdi bakıyoruz ki, kendi dünyalarında ışık arayan soydaşların savaşı.
Biraz klişeye kaçtı mangaka. Beklenilen bu muydu diyor insan kendi kendine.

Reiner da geri dönmeyebilir. Zırhlı Dev, yeni çocukla birlikte saf değiştirebilir.
Reiner'ın vadesi dolmadıysa sanmıyorum ki gücünü kıza ya da başka birine versin. Yapılan toplantıdan sonra bence Reiner da dönecek adaya tekrar. Neden saf değiştireceğini düşündün yeni çocuğun orasını anlamadım.

Reiner'ın vadesi dolmadıysa sanmıyorum ki gücünü kıza ya da başka birine versin. Yapılan toplantıdan sonra bence Reiner da dönecek adaya tekrar. Neden saf değiştireceğini düşündün yeni çocuğun orasını anlamadım.
Reiner'ın dönmesi okuyucu için en doğrusu olabilir aslında. Duygusal bir bağ oluşturdu. Yaptıklarının bedelini ödemeli veya bu ilişkinin sonunun görülmesi gibi. Ama Reiner yaptıklarından pişman olmuş anlaşılan. Ailesine edindiği dostlukları kötülerken iç dünyasında farklı gösterdi. Galiba kişilik bölünmesini de atlatmış. Zırhlı dev sen olacaksın diye ima ettiği çocuk adını unuttum. Ona bu anıları aktaracak ve çocuğun devi istemesinin nihai amacı yok etmek değil var etmek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık