Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Güncel Animeye geldiysen oku :/

Bu dev olayına bir ben mi ısınamadım ? :T Bu savaş zeki silahlarla felan çözümlense daha iyi olmaz mıydı ?
Deve dönüşüp sağa sola saldırması pek hoşuma gitmedi.
Çaresizlik duygusunu tatmam lazım bu Anime'de :T
Eren deve dönüştü bu duygu uçtu gitti , gaza'da gelmedim :/

Süperdi bölüm. Savaş, savaş diye bağırıp taşı gömdüğü yerde tüylerim diken diken oldu :D Levi'nin karizmasına diyecek yok zaten :cool

Güncel Animeye geldiysen oku :/

Bu dev olayına bir ben mi ısınamadım ? :T Bu savaş zeki silahlarla felan çözümlense daha iyi olmaz mıydı ?
Deve dönüşüp sağa sola saldırması pek hoşuma gitmedi.
Çaresizlik duygusunu tatmam lazım bu Anime'de :T
Eren deve dönüştü bu duygu uçtu gitti , gaza'da gelmedim :/
Çaresizlik hissini yeteri kadar verdiler, animenin yarısını geçtik, şu saatten sonra bize çaresizlik değil olayı sonuca bağlayacak adımlar lazım,
ha dersen ki Eren dev olmasaydı başka şekilde devleri yenselerdi, olabilirdi tabi ama ben şahsen bu deve dönüşme olayının hikayenin temelini oluşturan unsur olduğunu düşünüyorum ve çözüme giden yolunda bu noktadan başlıyor olması bence gayet oturaklı olur.

Çaresizlik hissini yeteri kadar verdiler, animenin yarısını geçtik, şu saatten sonra bize çaresizlik değil olayı sonuca bağlayacak adımlar lazım,
ha dersen ki Eren dev olmasaydı başka şekilde devleri yenselerdi, olabilirdi tabi ama ben şahsen bu deve dönüşme olayının hikayenin temelini oluşturan unsur olduğunu düşünüyorum ve çözüme giden yolunda bu noktadan başlıyor olması bence gayet oturaklı olur.
Dev Projesi ile Diğer Devler arasında bir bağlantı kurabilecekse kabullenebilirim.
Eren , Deve dönüştükten sonra gücünü kontrol etmesi ile herkesi dövebilecek miş gibi geliyor.
Devler geldiğinde korkuya kapılıp , acaba ne yapacaklar lo ? Eren yeni tekniği ile kaç kişi alır ?
Diye düşündürse daha keyifli olurdu bana göre tabi :D
Ben zekice silahlar , teknikler felan bekliyordum. Dev Projesi çıktı bakalım ilerde güzel şeyler olabilir.

Dev Projesi ile Diğer Devler arasında bir bağlantı kurabilecekse kabullenebilirim.
Eren , Deve dönüştükten sonra gücünü kontrol etmesi ile herkesi dövebilecek miş gibi geliyor.
Devler geldiğinde korkuya kapılıp , acaba ne yapacaklar lo ? Eren yeni tekniği ile kaç kişi alır ?
Diye düşündürse daha keyifli olurdu bana göre tabi :D
Ben zekice silahlar , teknikler felan bekliyordum. Dev Projesi çıktı bakalım ilerde güzel şeyler olabilir.
Dev projesi ile devler arasında muhtemelen bağlantı çıkacak, 13. bölümün sonunda Eren hücredeyken keşif birliğinin lideri muazzam dev ve zırhlı devinde Eren ile aynı durumda olduğunu düşündüklerini söyledi, bence devlerin ortaya çıkması insanlar tarafından yapılan askeri bir deneyin sonucuydu ama sonuç beklenilen gibi olmadı ve devler kontrolden çıktı vs. gibi bir yere bağlayacaklar..

Geçen bölüm [ 8'di galiba ]
General her şeyi açıkladı sır mır kalmadı geçmiş olsun :oleyo2:

İnsan oğlu savaşları önlemek için devleri yapmışlar. Bu sayede insanlık birleşip devleri yok etmeye çalışacak barış olacak felan filen fişmekan tabi tabi :oleyo2:

Geçen bölüm [ 8'di galiba ]
General her şeyi açıkladı sır mır kalmadı geçmiş olsun :oleyo2:

İnsan oğlu savaşları önlemek için devleri yapmışlar. Bu sayede insanlık birleşip devleri yok etmeye çalışacak barış olacak felan filen fişmekan tabi tabi :oleyo2:
Lol. Cok basitmiş o zaman. Eğer aciklamasi direk böyleyse biraksinlar bu işi :D

Lol. Cok basitmiş o zaman. Eğer aciklamasi direk böyleyse biraksinlar bu işi :D
Gayet mantıklı aslında , Tarih kaynaklarında Devler ile ilgili bilgi geçmiyordu öyle hatırlıyorum.
Ve yine yanlış hatırlamıyorsam 120 yıl önce ortaya çıkmışlardı. Cinsel organları yok nasıl üredikleri bilinmiyor.
Yemek yemeden yaşayabiliyorlar. İnsanları beslenmek için değil yok etmek için programlanmışlar.
Yine İnsanların işi bu . Zırhlı ve 70 lik dev Eren gibi olabilir. Sadece kontrol edemiyorlar demek ki .

Asıl soru o değil gençler 120 küsür yıl önce çıktılar tamamda bu IQ noksanı vatandaşlar bunları nasıl unuttu ? Benim kafamı o kurcalıyor. Bu insanlar 50m sur yapacak kapasitede gelişmişler. [ Bildiğin gökdelen ] o bakımdan çok ilginç ek olarak O Zırhlı ve 60m olan insan ise o zaman hımm :hmm:

Bu kral felan bir işler çeviriyor :oleyo2:

Asıl soru o değil gençler 120 küsür yıl önce çıktılar tamamda bu IQ noksanı vatandaşlar bunları nasıl unuttu ? Benim kafamı o kurcalıyor. Bu insanlar 50m sur yapacak kapasitede gelişmişler. [ Bildiğin gökdelen ] o bakımdan çok ilginç ek olarak O Zırhlı ve 60m olan insan ise o zaman hımm :hmm:

Bu kral felan bir işler çeviriyor :oleyo2:

Bir sekilde beyin yıkama yapmiş olabilirler xP Dedigin gibi buna da bir aciklama gelmezse yine anlamsiz birsey cikar ortaya. Cünkü 120 sene cok az boyle bir seyi unutmaya.

Gayet mantıklı aslında , Tarih kaynaklarında Devler ile ilgili bilgi geçmiyordu öyle hatırlıyorum.
Ve yine yanlış hatırlamıyorsam 120 yıl önce ortaya çıkmışlardı. Cinsel organları yok nasıl üredikleri bilinmiyor.
Yemek yemeden yaşayabiliyorlar. İnsanları beslenmek için değil yok etmek için programlanmışlar.
Yine İnsanların işi bu . Zırhlı ve 70 lik dev Eren gibi olabilir. Sadece kontrol edemiyorlar demek ki .
Eren'e babası bir iğne yapıyor cocuklugundan beri. Bence eren'in dev olmasi bundan kaynaklı. Sonucta o da icgüdüsel olarak uyandırdı o gücünü. Böyle olsa illa ki diger insanlarda da bu olay olabilirdi. O yüzden herkesin dev olabilecegi fikrine katılmıyorum. 120 sene de cok degil aslinda. Nerden baksan sadece 1 nesil geçmiş olabilir. Böyle büyük bir olayin 120 yılda unutulması fikri de acikcasi anlamlı gelmedi bana. Zaten surlarin icinde de devler var. Surun icine devleri hapis ederek o surlari cekmişler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık