Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kizaru aslında Vegapunk.
Buna olmaz diyemem çünkü birkaç mantıklı kanıt var. İlk bu teoriyi Youtube'da FlyingPandaTV'den izlemiştim ve kendisi tam bir primci olduğundan mantıksız bulmuştum. Ama daha sonra BlackLegVinsmoke'dan izleyince daha mantıklı geldi. Bu teoriye kelimenin tam anlamıyla 'inanmak istemiyorum'. Kizaru şimdiki haliyle gayet iyi bence. Onu garip ve anlamadığım konulardan konuşan bir dahi bilim adamı olarak hayal etmek istemiyorum.

Kizaru = vegapunk olayi sacma sapan teorilere yazilsaydi cevap yazmazdim da boyle bir kaniya nasil varildi anlamadim acikcasi reverie arcinda ortalarda gozukmemesinden dolayi mi yoksa diger amirallere gore daha farkli bir izlenim birakmasindan dolayi mi bilemedim ama bildigim birsey var ki bu adam suana kadar gosterilen en pasif amiral gozumde. Rahat tavirlari anlasilmasini zorlastiriyor ama suana kadar bize gosterilen bu adamin ölse bile kafasina takmayacagi bir tavri var gibi tek merak ettigim bu kadar rahat bir karakterin arka tarafinda yatan gercek duygulari olur acikcasi yoksa bundan vegapunk filan olmaz vegapunku gozumde hep franky gibi biri olarak sekillendirdim

karasakal ve lufy düşman gibi gözüksede son arc da beraber savaşacaklarını düşünüyorum .. karasakalın rolü ile lufy rolü o son savaş da eşit olacak gibi.. zaten kk kimin olacağı belli.. bu arcda da yerden bitme adamlar çıkıyor.. wano arc da tüm dengelerin değişeceğini düşünüyorum .. wanodan sonra hikaye sona yaklaşacaktır.. wano da bizimkiler yeni bir yonkou olarak yola devam edecekler zaten ondan sonra işler daha hızlı gelişecek.. bu ım denilen her neyse .. karşılarına çıkacaktır bizzat..

Son düzenleme:
İki tane mis gibi meyve al, üst düzey adamları hapisten kaçır, dünyanın en büyük dört korsanından biri ol :D Luffy olmasaydı büyük ihtimalle Teach ana karakter olurdu :D
Şans bu işin çok hızlı yaşanmış olması. Yoksa hepsi plan. Herif mis gibi meyve dediğin meyve için 20 yıl beklemiş Beyazsakalın gemisinde. Herif shichibukai olmaya çalışırken karşısına Ace çıkıyor ve Zirve Savaşına sebep oluyor. Ama Zirve Savaşı olmasa bile adam Shichibukai olup o adamları İmpel Down'dan alma planı yapmış zaten, bir şekilde yapacaktı. En kötü Beyazsakalın zayıf anını kollayacaktı veya başka bir meyveyi hedefleyecekti. Shanks senin yerini almaya gelebilir diye boşuna demedi. Zirve Savaşında da fırsatı kolladı ve meyveyi aldı. Beyazsakala da boşuna demedi yaşlandın ve zayıfladın, bir adamını bile kurtaramadın diye. Büyük ihtimal Ace'in ölmesini bile beklemiyordu, Beyazsakalın Ace'i kurtarmak için kanının son damlasına kadar savaşacağını ve ölebileceğini düşünüyordu. Hatta Beyazsakalı hafife alması da bu yüzden büyük ihtimal. Az daha ölüyordu. Yani şans planın hızlı işlemesi oldu yoksa olacaklar gene buydu yani.

Şans bu işin çok hızlı yaşanmış olması. Yoksa hepsi plan. Herif mis gibi meyve dediğin meyve için 20 yıl beklemiş Beyazsakalın gemisinde. Herif shichibukai olmaya çalışırken karşısına Ace çıkıyor ve Zirve Savaşına sebep oluyor. Ama Zirve Savaşı olmasa bile adam Shichibukai olup o adamları İmpel Down'dan alma planı yapmış zaten, bir şekilde yapacaktı. En kötü Beyazsakalın zayıf anını kollayacaktı veya başka bir meyveyi hedefleyecekti. Shanks senin yerini almaya gelebilir diye boşuna demedi. Zirve Savaşında da fırsatı kolladı ve meyveyi aldı. Beyazsakala da boşuna demedi yaşlandın ve zayıfladın, bir adamını bile kurtaramadın diye. Büyük ihtimal Ace'in ölmesini bile beklemiyordu, Beyazsakalın Ace'i kurtarmak için kanının son damlasına kadar savaşacağını ve ölebileceğini düşünüyordu. Hatta Beyazsakalı hafife alması da bu yüzden büyük ihtimal. Az daha ölüyordu. Yani şans planın hızlı işlemesi oldu yoksa olacaklar gene buydu yani.
Plan falan da ya ikinci meyveyi alamasaydı? Ya zehirden kurtulamasaydı. Ya karanlık meyvesi başka bir tayfanın eline geçseydi.
Fena değil balı yani.

Wano Şogun'u Kuina'dır. Kız kardeşini esir alan Kaido'ya teslim olmuş, emrine girmiştir. Wano'da Mihawk, Kuina'ya düello teklif edecek, bu düello da dünyada yankılanacak. Deiku Kuina olacak. Yeni Deiku'nun ismi değil rütbesi anılacak ancak Zoro bu yüzden Kuina olduğunu bilmeyecek. Mihawk'ın yenildiğini duyan Zoro sinirlenip Şogun'u indirip Mkhawk'ın adını temizlemek için and içecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık