Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Daha önce fark edilmiş, ben de yeni fark ettim. Imu ve Gorosei'lerin biat sahnesiyle, Dofy ve tayfasının biat sahnesi neredeyse aynı. Doffy ve İmu yüksek bir yerde duruyorlar, kıyafetlerin siyah beyaz giyimi, 2. kişi siyah, diğer üçü beyaz giymişler, siyahlıda kılıç var, trebol ve karşılığı gelen karakterde asa var. Imu sahnesinde 2 siyah karakter varken, Dofy sahnesinde 1 adet gözüküyor. Bu benzerlikten ne çıkabilir?

Daha önce fark edilmiş, ben de yeni fark ettim. Imu ve Gorosei'lerin biat sahnesiyle, Dofy ve tayfasının biat sahnesi neredeyse aynı. Doffy ve İmu yüksek bir yerde duruyorlar, kıyafetlerin siyah beyaz giyimi, 2. kişi siyah, diğer üçü beyaz giymişler, siyahlıda kılıç var, trebol ve karşılığı gelen karakterde asa var. Imu sahnesinde 2 siyah karakter varken, Dofy sahnesinde 1 adet gözüküyor. Bu benzerlikten ne çıkabilir?
Doffy imuyu biliyordur bilmiyorum bişey çıkaramadım

Doflamingonun 16 kutsal mermi (yanılmıyorsam) yeteneğine verdiği isim var bu 16 nerden geliyor bilmiyorum ama imu uranüsü kullanıp ada yok edınce 16 huzme vardı. 16'lar garip hani 20 olsa 20 krallığa bağlardım. Lucci mesela 6 kralın silahını kullanıyor.

Bu arada imunun gözler tuhaf Tüm seri boyunca doflamingonunda gözlerini göremiyoruz.

Buggy impel downu basacak dünya hukumeti bir şey yapamayacak çünkü yonkoyla meydan okumak istemeyecekler ve Buggy tayfasina doffyi alacak Doffy ilk karşı çıksa da o da Buggynin 3.komutani olacak ve Buggy vs Shanks olayı dönecek Shanks buggynin gucunden kaçacak ve o esnada ölmek uzere olan Lawi farkeden buggy Karasakala doğru gidecek Karasakal topuklayacak ve 4.komutan Law olacak çok gecmeden Kid gelecek Kide uyanisla ezecek ve sonra Luffy ile Tanrılar savaşı yapacak

Doflamingonun 16 kutsal mermi (yanılmıyorsam) yeteneğine verdiği isim var bu 16 nerden geliyor bilmiyorum ama imu uranüsü kullanıp ada yok edınce 16 huzme vardı. 16'lar garip hani 20 olsa 20 krallığa bağlardım. Lucci mesela 6 kralın silahını kullanıyor.

Bu arada imunun gözler tuhaf Tüm seri boyunca doflamingonunda gözlerini göremiyoruz.
O şeyin üranüs olduğu açıklandı mı?

Buggy impel downu basacak dünya hukumeti bir şey yapamayacak çünkü yonkoyla meydan okumak istemeyecekler ve Buggy tayfasina doffyi alacak Doffy ilk karşı çıksa da o da Buggynin 3.komutani olacak ve Buggy vs Shanks olayı dönecek Shanks buggynin gucunden kaçacak ve o esnada ölmek uzere olan Lawi farkeden buggy Karasakala doğru gidecek Karasakal topuklayacak ve 4.komutan Law olacak çok gecmeden Kid gelecek Kide uyanisla ezecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık