Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Luffy Kaido dövüşünde ;

Kaido karşısında Luffy'yi görünce yine mi sen velet der, Luffy'nin atağına nasıl olsa gıdıklıyor diye savunma yapmayacak ve yediği yumruktan sonra kan kusacak. Garp'ın dağları tuz buz eden yumruklar bunlar hanııım :fool:

Kaido:Seni boklu velet bu yumrukları bir yerden hatırlıyorum diyecek ve tam o anda Luffy'nin arka planında Garp'ın gençlik fotoğrafı görünecek.

Luffy bu saatten sonra Jack,Queen ayarı adamları jet pistolüyle bile uçuracak. Hatta böyle bir sahneyi yakın zamanda görebiliriz. Umarım Jack Luffy'nin Kaido öncesi atıştırmalığı olmaz(Blueno gibi).

Uyanış , G5 , G4'ün yeni bir vitesi çıkmazsa Luffy'nin Kaido'ya karşı son vuruşu yeni öğrendiği teknik + King Kong Gatling Gun saldırısıyla olacak.

Bu savaş neticesinde Onigashima yerle bir olurken Wano'lular Onigashimaya devasa bir Luffy heykeli dikecekler.:a:

Hiyori kalacaktır Wano'da, Momonosuke gelecektir bizim tayfayla. Çünkü soydan gelen her şeyin sesini duyma meselesini Momonosuke miras almış. Hiyori'yi koruyacak 9 kın ve halkı var. Hem canavarları (Zoan) kontrol edebilen bir O-Tama var. Köy saldırıya filan uğrasa savunacak çok fazla güç var. Ayrıca kurtarılan krallıklarda hep prensesler öne çıkıyordu. Wano'da Momonosuke kalsa anılmazdı. Momonosuke tayfaya katılırsa hiyori abisi gelinceye kadar ülke yönetimini idare edebilecektir.

Üye silindi 5781

Oden'in Günlüğü arc sonu Momo'ya verilecek.

Muhtemelen bunu yapan Hiyori olacak. Momo babasının günlüğünü okuduktan sonra Wano'nun tarihini öğrenmeye karar verecek ve tayfaya katılacak.

Bir ihtimal Momo ülkesinin başında kalırsa Hiyori Wano tarihini öğrenmek için tayfaya katılabilir.
Bu sefer tutmaz hocam :D . Bu saatten sonra jinbei'den baska tayfaya katilma olayi olmaz bence.

Bu sefer tutmaz hocam :D . Bu saatten sonra jinbei'den baska tayfaya katilma olayi olmaz bence.
Momo ülkesinin kayıp tarihteki yerini öğrenmesi gerekiyor bence. Ve bu muhtemelen günlükte yazmıyor ancak o bilgiler merak etmesi için yeterli. Momo veya Hiyori ayrıca Minklerden biri Laughtale'yi görmeli. Minklerden de bu Carrot olur muhtemelen.

Carrot neyse de ne Momo'nun ne de Hiyori'nin tayfaya katılmasını istemiyorum ama bence 1 Mink+Momo veya Hiyori Laughtale'e gelecek.

Momo ülkesinin kayıp tarihteki yerini öğrenmesi gerekiyor bence. Ve bu muhtemelen günlükte yazmıyor ancak o bilgiler merak etmesi için yeterli. Momo veya Hiyori ayrıca Minklerden biri Laughtale'yi görmeli. Minklerden de bu Carrot olur muhtemelen.

Carrot neyse de ne Momo'nun ne de Hiyori'nin tayfaya katılmasını istemiyorum ama bence 1 Mink+Momo veya Hiyori Laughtale'e gelecek.
Carrot saf salak bir şey. Onun yerine wanda ya da sicilian katılır umarım. Adamlar hem havalı hem de güçlü. Carrot anca sakura gibi ağlıyor.

Üye silindi 5781

Mugiwara 13 teorisine bir göz at. Muhtemelen fikrin degişir
Ben redditte benzer bir sey okumustum ona da isinamamistim.Gerekli kisi katilmali bence. Hani Roger'ın Oden'i almasinin sebebi poneglyph'leri okuyabilmesiydi. Robin zaten biliyor bunu. Tayfa bence su an doygunluga ulasti

Yok , Momo gunlugu okumali zaten ben ona bir sey demedim. Momo bence ulkede de kalmalı.Olsa olsa Hiyori gelir ama sanmıyorum ya , hani o ortam hazirlanmadi henuz mangaka tarafindan. Jinbei'ye isindik , tayfaya alinan her karaktere isindik ama bu Wano'da isinamadik yahu.

Carrot saf salak bir şey. Onun yerine wanda ya da sicilian katılır umarım. Adamlar hem havalı hem de güçlü. Carrot anca sakura gibi ağlıyor.
Ben Carrot'u tercih ederim açıkçası. Çok küçük ama çok güçlü. Oda her karakterde olduğu gibi onuda komedi vb. malzemesi yapıyor ama ciddi bir potansiyel görüyorum onda. Dolunay formunu bilmediğimiz zamanlardan beri tayfaya katılmasını bekliyorum. Beklentileri es geçersek herhangi 1 minkin tayfaya katılmasını çok önemli ve yüksek ihtimalli buluyorum. Wano ve Mink kabilesi arasındaki bağı bile öğrenemedik henüz. Carrot ve Momo tayfayla birlikte tarihlerini keşfedecekler muhtemelen.

Ben redditte benzer bir sey okumustum ona da isinamamistim.Gerekli kisi katilmali bence. Hani Roger'ın Oden'i almasinin sebebi poneglyph'leri okuyabilmesiydi. Robin zaten biliyor bunu. Tayfa bence su an doygunluga ulasti

Yok , Momo gunlugu okumali zaten ben ona bir sey demedim. Momo bence ulkede de kalmalı.Olsa olsa Hiyori gelir ama sanmıyorum ya , hani o ortam hazirlanmadi henuz mangaka tarafindan. Jinbei'ye isindik , tayfaya alinan her karaktere isindik ama bu Wano'da isinamadik yahu.
Tüm Kek arcına kadar pek ısınmamıştım Jinebi'ye ama ben de ısındım diyebilirim. Buna rağmen henüz tam olarak katılabilmiş değil. Wano'ya gelip bu sefer gerçekten ölmesi de muhtemel. Wano'da biri ölecekse Jinbei en önemli adaylardandır. : ))

Son düzenleme:
Güzelmiş bıro, tuttum :good:
:sapkali:

Bi tane daha atalım. Arc sonunda Teach yine akbaba gibi başkasının leşinin üstüne üşüsecek. Yonkolardan birinin meyvesine konacaktır. En güçlü logia - paramecia yiyen teach'in en güçlü zoan olarak gördüğüm ejderha meyvesine de konmasını bekliyorum tabi tıpkı diğer iki meyveyi elde ederken sırtlan/ akbaba gibi avını en savunmasız ve güçsüz halde yakalayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık