Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Bak kardeşim.Seriyi ilk bitirdiğim zamanlar Luffy sevgisiyle doluydum.Ancak foruma katıldıktan sonra okuduğum fantastik yorumlar yüzünden kendimi jiletlemeye başladım.Mahallenin hackerı Atakan'a ıp adresinizi tespit ettirdim.O luffy fanları bekleyin sizi bulacağım. :D

Herkesin adını uzun uzun yazarken Dof'u, Dof diye geçerek konunun çıkış noktasını gözler önüne seriyor. :(

Bak kardeşim.Seriyi ilk bitirdiğim zamanlar Luffy sevgisiyle doluydum.Ancak foruma katıldıktan sonra okuduğum fantastik yorumlar yüzünden kendimi jiletlemeye başladım.Mahallenin hackerı Atakan'a ıp adresinizi tespit ettirdim.O luffy fanları bekleyin sizi bulacağım. :D
Luffy sevgisiyle dolu biri Luffy hakkındaki yorumlarla ondan soğumaz. Burda ki çoğu kişi de eleştirmiyor. Troll olsun eğlenelim diye laf atıyor. He ben ona karşı savunuyorum diye aşırı fan oluyorum.

Luffy sevgisiyle dolu biri Luffy hakkındaki yorumlarla ondan soğumaz. Burda ki çoğu kişi de eleştirmiyor. Troll olsun eğlenelim diye laf atıyor. He ben ona karşı savunuyorum diye aşırı fan oluyorum.
Valla soğudum sadece burası da değil başka forumlarda aynıydı.Tabii birde eski - yeni luffy ayrımı var o da etkili oldu.Üzerine alınma tek luffy fanı sen değilsin eskiden de vardı forumda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık