Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Aşıklar

Sizin Aşığınız Kim?

• Kullanılan toplam oy
    83
Ama şunu farkettim Yubashiri, sen gizli Hancock hayranısın. Baktın ki Senyor öne geçti, senin bir kişinin aleyhinde konuştuğunda onun oyu artıyor biliyorsun bu yüzdn insanlar Hancocka oy atsın diye tam zamanında geldin. İşe de yaradı. Hancock, Pinke yaklaştı.
Yubashiri-sama gizli Sanji, hancock ve hiyori fanıdır. Diğer fan gruplarından bilgi sızdırmak için kendisini bu uğurda feda etmiştir. Tıpkı x drkae gibi.

Silinmiş Üye

Yubashiri-sama gizli Sanji, hancock ve hiyori fanıdır. Diğer fan gruplarından bilgi sızdırmak için kendisini bu uğurda feda etmiştir. Tıpkı x drkae gibi.
Sanji destekçileri çoğaldıysa Yubashiri sayesindedir.Çok büyük emeği var sağolsun.

Toki, Oden bunu söylememesine rağmen yaptı :a:
Toki konusu benim kafamda şuanlık muallakta. Yani seriye sadece Odenden 2 çocuk doğurmak için gelmiş gibi. Beklentileri hiç karşılayamadı. Tabii şuanlık. İlerde o da işlenir inş. Ya da 800 yıl önceki konular işenirken değinilir diye umut ediyorum.

11 yaşındaki bir çocuğun başına 400 milyon ödül koyan hükümet dükkanı kapatsın o zaman.
Şu mesajı benim adıma likelayın. Ben bir kereden fazla likelayamıyorum.

Drake'i işe karıştırma. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık