Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Arcane

İlk 3 bölümü izledim gayet başarılı. Asıl beğendiğim kısım çocuksu düşünmemişler. Lol evreni de gayet kanlı bıçaklı bunu güzel yansıtmışlar. Sardı...

Netflix tüm bölümleri vermiyor muydu bunda durum neden farklı ?
skin satan bi şirketten böyle bişi mi bekliyorsun gerçekten... üstelik renk paletini ayrı veriyor slfjfç

bence güzel böyle her hafta sonu film gibi etkinlik. la bi de sürekli mundo mu lan o, kim mundo olacak diye diye bi hal oldu izlediğim yayıncı ve çetesi. kim lan bu mundo çıksın

skin satan bi şirketten böyle bişi mi bekliyorsun gerçekten... üstelik renk paletini ayrı veriyor slfjfç

bence güzel böyle her hafta sonu film gibi etkinlik. la bi de sürekli mundo mu lan o, kim mundo olacak diye diye bi hal oldu izlediğim yayıncı ve çetesi. kim lan bu mundo çıksın
Bence de güzel, ilk bölümü bomboş çıkacak diye yemek yerken izlemeseydim daha güzel olacaktı :oleyo2:

Mundo bu yetersizler olmaz herhalde daha görmedik bence Warwick Reis sağlam karakter olmuş :respect:

Son düzenleme:

Bencede güzel pazarlama stratejisi. Acayip bir hype vardı seriye dair ve bu kadar iyi çıkınca bir anda bölümlerin verilmemesi daha bir güzel oldu. Konuşacak şeyimiz var en azından her hafta.

Beklentim hiç yoktu benimde. Bir dönem çok oynardım ve ara ara keyfi girerdim oyuna. Her sene çıkan animasyonları görünce, herkes gibi artık bir serisini yapsalar da doya doya izlesek diyorduk ki oldu sonunda dileklerimiz ve çok güzelinden oldu :D

Son düzenleme:
Bencede güzel pazarlama stratejisi. Acayip bir hype vardı seriye dair ve bu kadar iyi çıkınca bir anda bölümlerin verilmemesi daha bir güzel oldu. Konuşacak şeyimiz var en azından her hafta.

Beklentim hiç yoktu benimde. Bir dönem çok oynardım ve ara ara keyfi girerdim oyuna. Her sene çıkan animasyonları görünce, herkes gibi artık bir serisini yapsakta doya doya izlesek diyorduk ki oldu sonunda dileklerimiz ve çok güzelinden oldu :D
animasyon kalitesini beğendim ben. trajedi de var. haftalık izlerim dediğin gibi güzel strateji zaten

animasyon kalitesini beğendim ben. trajedi de var. haftalık izlerim dediğin gibi güzel strateji zaten
Evet. Ben 16+ olmasını beklemiyordum. Daha küçük çocuklara yönelik olmasını bekliyordum. Öyle olmaması beni daha da mutlu etti. Baya şiddet var seride. :d

Evet animasyon kalitesi ayrı bir güzel. Açılış sekansı diyebileceğimiz çatı sahnesi ve sonrasında kovalamaca sahneleri çok keyifliydi izlemesi.

Ben beğendim bayağı. Riot'un arada çıkardığı animasyonları izleyen herkes gibi bende keşke şöyle güzel bir animasyonu olsa da izlesek diyordum ve sonunda çıkanda üzmedi beni. Özellikle 3. bölümün son 10 dakikası çok güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık