Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 161 39.4%

• Kullanılan toplam oy
    409
Çok büyük beklentim var hatta favori amiralim olacağına inanıyorum Karakteri çok ilgimi çekti gücü de bir o kadar güzeldir diye umuyorum

Animedeki seslendirmenini çok beğenmiştim ve kendisine de yakıştırmıştım ancak ne yazık ki Nisan ayında seslendirmen vefat etmiş
Burada bahsetmeyi unutmuşum vefat eden Keiji Fujiwara'dan boşalan role Kishou Taniyama getirilebilir

Kendisi kalın tonda Fujiwara'yı anımsatıyor

Bence bazen biraz abartılıyor. Abartılıyordan kastım güçsüzdür değil.

Fujitora çöp ama Ryokugyu şöyle hayvan gibi yazanlar var. Fujitora'yı anlayamamış olanlar bence.

Bu adam Sabo'yu tokatladı da Fuji'nin sargılar kimden? Diğerlerinden mi?
Amiraller de yaralanabilir zaten Sabo falan da boş biri değil gayet güçlü adamlarla çarpıştılar. Sabo'nun ölüm haberi yayıldığına göre orada yenilmiş olduğunu düşünüyorum ve yenen kişide bana Ryo gibi geliyor. Bir de Fuji'yi falan sargılı gördük Ryo belki de çizik bile almamıştır. Sakladığı bir adamı sargılarla falan göstererek küçük düşürmez heralde.

Amiraller de yaralanabilir zaten Sabo falan da boş biri değil gayet güçlü adamlarla çarpıştılar. Sabo'nun ölüm haberi yayıldığına göre orada yenilmiş olduğunu düşünüyorum ve yenen kişide bana Ryo gibi geliyor. Bir de Fuji'yi falan sargılı gördük Ryo belki de çizik bile almamıştır. Sakladığı bir adamı sargılarla falan göstererek küçük düşürmez heralde.
Sabo'nun ölüm haberi yayımlanmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık