Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Durumu @Montana dan daha iyi açıklamışsın reyiz.
Şakayla karışık söyledim ama kölelerin içinde suçlular ve korsanlar da var. Bunlar salındıktan sonra devrimciler sicillerini araştıracak mı? Adamın serbest kaldıktan sonra tekrar suç işlemeyeceğinin garantisi yok. Makul olan masumlara özgürlüğü verip suçlu olanları tutuklamaları. Oda öyle bir olay çizer mi bilmem.

Şakayla karışık söyledim ama kölelerin içinde suçlular ve korsanlar da var. Bunlar salındıktan sonra devrimciler sicillerini araştıracak mı? Adamın serbest kaldıktan sonra tekrar suç işlemeyeceğinin garantisi yok. Makul olan masumlara özgürlüğü verip suçlu olanları tutuklamaları. Oda öyle bir olay çizer mi bilmem.
Çizse bile en fazla bir daha suç işlemeyeceklerini söyle korsanlar ve ondan öteye de gitmez bence.

Reis sen sadece korsan olan kılıççıları seviyorsun. Diğerleri gibi Fujitora'yı bile savunduğuna denk gelmedim. O sebeple yorumunu anlayabiliyorum. Ama Aramaki kara kılıcını çıkarttığında fikrin değişecektir. :)
Kara kılıcını çıkartacak adam Momo tarafından delinmeleden çıkarırdı. Ayrıca kara kılıç kullanan bir adam tutup da meyvesini daha efektif ve ön planda kullanmaz. Bu, işin doğasına ters.

Kardeşim 10 sene öncesinin aklı bu. Bu örnekle Mihawk MF Luffy'yi öldürmedi diyenler, Mihawk Vista karşısında zorlandı diyenler aynı. Değiştirin artık şu kafayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık