Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 161 39.4%

• Kullanılan toplam oy
    409
King ve Queen sakat. 9 kından 3 kişi eksik gelenlerin ikisi de sulong değil ve sargı içinde. Yamato'yu Momo durdurmuş savaşma demiş. Luffy'ler uzaktan çay içerek izliyor.

Shanks film red reklamı yapmadan bu adam rezil olmasın diye Oda elinden geleni yapmış. Aramaki bu plot zırhıyla maceraya çıksa 6 ayda KK olurdu.

Senin o zaman bu durumda Dragon'u övmen gerekiyor.

Malum Saka adalet için kendi adamlarını ve sivilleri öldürürken.
Dragon kendi eliyle teslim etmiştir demedim, o kadar da değil. Aramaki kaçırıp götürmüştür dedim.
Dragon Kuma’ya tripli tripli bakıyordu bölüm boyunca, bu adam bunu hep yapıyor. Sabo Kuma’yı kurtarmaya çalıştı diye de trip atmıştı. Komutanlarına gereken değeri vermiyor, karakter olarak eksi bir durum bana göre.

Dragon kendi eliyle teslim etmiştir demedim, o kadar da değil. Aramaki kaçırıp götürmüştür dedim.
Dragon Kuma’ya tripli tripli bakıyordu bölüm boyunca, bu adam bunu hep yapıyor. Sabo Kuma’yı kurtarmaya çalıştı diye de trip atmıştı. Komutanlarına gereken değeri vermiyor, karakter olarak eksi bir durum bana göre.
Adam eş dost herkese tripli bakıyor. Genel tipi öyle adamın.

He ben Dragon'un bu bölüm yaptığını doğru bulmuyorum. Ama ileride bir açıklaması gelebilir o yüzden bekliyorum sadece.

Adam eş dost herkese tripli bakıyor. Genel tipi öyle adamın.

He ben Dragon'un bu bölüm yaptığını doğru bulmuyorum. Ama ileride bir açıklaması gelebilir o yüzden bekliyorum sadece.
Oda bahane sunar illaki ama bu bahaneler denizciler lehine olsa kulağının üzerine yatarsın. Amiraller dört dötlük karakterler değil ama Dragon gibi über kişilik ilan edilen adamlardan beklenti daha yüksekken böyle davranışları daha çok göze batar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık