Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Çizimler orjinal aslında ama parlak yakışıklı çocuklar ve kızlar alışkanlık yapınca garip gelebilir anlıyorum sizi.Ben sadece çizimler birbirinin kopyası ve çocuksu olunca izleyesim gelmiyor. Bir seriyi izlemedim böyle.Fena değil sanırım ama devam edesim gelmedi.Şu.

Bu çizim tarzını da sevmiyorum aslında. :/

B The Beginning izleyen var mı? İlk 2 bölümünü izledim hafif bir Death Note havası aldım, sonlara doğru saçmalamıyor değil mi?

Jojo animeci olmayanları bile sarıyor bizzat arkadaşla telefondan izlemiştik.( 3.sezondan başlamıştı birde ) O kadar söyleyeyim çöl macerası falan sonradan ismini istemişti benden adı ne diye.
Biliyorum herkes övüyor. En son ön yargı sebebi ile başlamadığım seri Tower of God idi. 400 bölümü 1 haftada falan okumuştum. Çok övüldüğü için başlayacağım diye umut ediyorum. :(

Ben başladım sevmedim. Karakter çizimleri o kadar itici ki konuya odaklanamadım bile.
Nichijou izlemiş bünyeme çok etki etmez gibi çizimler.

Başlayalım. Ben bugün yarın izlerim ilk bölümünü.

Başlayayım.
Olur. Ben de üşenmezsem yatmadan, üşenirsem yarın bir ara bakarım ilk bölüme. Sararsa beklemem ama seni.

Ben jojo izlemeden önce oyunlarını bitirdiğim için biraz değişik bir başlangıç oldu benim için. İlk sezonu izlerken
"Ya şu ulti çekince buldozer atan adam değil miydi bu? Diğer karakterlerde yok. İlerde çıkacak herhalde. Du bakalım."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık