Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Boku no Hero Academia başlamaya düşünüyorum da biraz şüphelerim var daha doğrusu şu saçma sapan kahraman kıyafetleri çok kötü yahu yada bana öyle geliyor ama asıl sorun baş karakterlerin alayı da mı velet? 12-13 yaş arası mı tüm şampiyonlar yoksa aradan sıyrılan karakterlerde var mı?
İzlenmeye değer mi? Baya tantana yaptılar bunun hakkında harbi sağlam mı o kadar. :D

Legend nasıl iyi mi diyorsun? Jojo'yu yeni bitirdim bu aralar açığım yeni maceralara :D
İyi ne demek, adı üstünde efsane.:fool: Myanimelist'te ilk 10'da, eski bir seri olmasa ve diğer fanların hışmına uğramasa birinci olması içten değil:mincika:Gerçi yenilenmiş versiyonu geliyor 2017'de ama eskinin yeri ayrı:respect:

Boku no Hero Academia başlamaya düşünüyorum da biraz şüphelerim var daha doğrusu şu saçma sapan kahraman kıyafetleri çok kötü yahu yada bana öyle geliyor ama asıl sorun baş karakterlerin alayı da mı velet? 12-13 yaş arası mı tüm şampiyonlar yoksa aradan sıyrılan karakterlerde var mı?
İzlenmeye değer mi? Baya tantana yaptılar bunun hakkında harbi sağlam mı o kadar. :D
Ben ilk 11 bölümünü izledim. Hani ilk başlarda sürükleyici olacakmış gibi geliyordu ama sıkıldım. Finale 2 bölüm kalmış izlemeyi de düşünmüyorum. Ama kesin karar vermemek için ilk 4 ya da 5 bölüm izle sen belki sarar seni ...

Monster ın ilk 5 bölümünü falan izledim dün acayip sardı ya böyle bıkmışım animeler deki çocuksu çizimler den anime böyle karanlık hava da olunca hoşuma da gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık