Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Dediklerinin tam zıttı ama senin hoşuna gideceğini düşündüğüm bi anime var. Tari Tari çoğu arkadaşım beğenerek izliyor, içinde koro falanda var.Hoş bir anime.
O listem de Mad House yapımıydı galiba çizimleri hoşuma gitmiştim. Tatil de izlerim artık. :)
Karanlık bir hava ve insanı düşünmeye sevk etme ; Ergo Proxy. Ama ağır gelebilir. Daredewill'in dediği Phantom da güzel animedir ama.
Ergo 1-2 bölüm izledim ama sıkıldım herhalde ya da bırakmıştım öyle olmadı tekrar bakarım teşekkürler. :)

O listem de Mad House yapımıydı galiba çizimleri hoşuma gitmiştim. Tatil de izlerim artık. :)

Ergo 1-2 bölüm izledim ama sıkıldım herhalde ya da bırakmıştım öyle olmadı tekrar bakarım teşekkürler. :)
Ağır gelebilir dediğim gibi, ilk başlarında olayı kavrayamıyorsun pek biraz şans tanımak lazım. Bir öneri daha yapayım; Serial Experiments Lain. Bu da ağır gelebilir gerçi. O vakit orta kıvamda bir öneri yapayım, izlemiş olabilirsin belki. Psycho - Passs.

Ağır gelebilir dediğim gibi, ilk başlarında olayı kavrayamıyorsun pek biraz şans tanımak lazım. Bir öneri daha yapayım; Serial Experiments Lain. Bu da ağır gelebilir gerçi. O vakit orta kıvamda bir öneri yapayım, izlemiş olabilirsin belki. Psycho - Passs.
Psycho Pass ı izledim de ikinci sezon bi kesmemişti beni :D yapacak bir şey yok
Witch Hunter ilk on bölüm aynı şeyleri anlatır geri kalan bölümler aksiyonludur ve en güzel yere gelince bir anda biter kalırsın. Anime tarihinin en " ne bu şimdi" finallerinden birine sahip. İçinde çok şey bırakıyor.
Bazı kişiler de öyle yazmıştı aynen

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık