Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Kendi dedi ''her zaman en güçlü kalamam'' diye. Yine etrafındaki karakterlerin ağzından da bu minvalde cümleler çıktı. Ben bunları dikkate aldığımda en güçlüyü göremiyorum malesef.
Güçten düştü zaten ama diğer Yonkou'ların gerisinde olduğuna dair bir şey yok, hatta tam aksine. Hala o konumda ve aktif olmadığı halde zirvedeyse bu sadece tayfa gücü olamaz. Yonkou Big Mom'ın kendisi Shanks ve Kaido'dan üste koyuyor Beyazsakal'ı konum olarak.

Funduska

Tek dayanağın kutucuk. Kutucuk bilgileri mutlak doğru değildir diyorum. Sen de bunu onaylayan bir şeyi kanıt diye önüme sunuyorsun. Önce kendi attığın yanlış bilgiyi ''o kutucuk da doğru'' diye atıyorsun sonra da ''güç kıstasıyla bu başka şeyler'' diyorsun. Ama benim öne sürdüğüm şey kutucukların gerçekçiliği. Hatta bununla ilgili bir konu bile var. Ben söyleyeceğimi söyledim kalanı inatlaşmadan öteye geçmez. O yüzden burada durmayı tercih edeceğim.
Mangaka aynı panel içerisinde hem kutucuğu hem bilgiyi koymuş,bu adam bu kadar akılsız mı da böyle bir şey yapacak ? Bilginin kutucukla alakası olmadığı için yapıyor bunu,alakası varmış gibi öne sürmeye çalıştığın için uzuyor zaten tartışma.

Kutucuklar kesin bilgi değildir.

Özellikle en alt panelde yazanlar gerçek mi ? Abartma olduğunu,gerçek olmadığını biz okuyucular biliyoruz bir tek.O bilgiler bence hep halkın karakterleri,olayları nasıl gördüğünü gösteriyor.Bu örnekte halk gazeteler yüzünden Luffy-topkek olayını aynen böyle biliyor.Ya da insanlar Im'i bilmediği için goroseiyi en yüksek otorite olarak görüyor.O yüzden kutucukta öyle yazıyordu.O yüzden WB'nin ünvanı da gayette sorgulanabilir.Mf de en güçlü değildi.

Özellikle en alt panelde yazanlar gerçek mi ? Abartma olduğunu,gerçek olmadığını biz okuyucular biliyoruz bir tek.O bilgiler bence hep halkın karakterleri,olayları nasıl gördüğünü gösteriyor.Bu örnekte halk gazeteler yüzünden Luffy-topkek olayını aynen böyle biliyor.Ya da insanlar Im'i bilmediği için goroseiyi en yüksek otorite olarak görüyor.O yüzden kutucukta öyle yazıyordu.O yüzden WB'nin ünvanı da gayette sorgulanabilir.Mf de en güçlü değildi.
Sanırım kutucuklar o esnada dünyada bilinen şekliyle öyle. Luffy böyle yazıldı gazetelerde, Gorosei en üst güç diye biliniyor, WB de o an gemideyken henüz hastalığı nüksetmemişken en güçlü olarak biliniyordu. Belki MF'de işler değişti belki bir hafta önce belki de bir yıl...

Funduska

Hani bunların o diğer bilgi kıstası olarak aldığımız kutucuklarla alakası olmadığını açıklamaya gerek kalmamalı ama açıklatıyorsunuz efendim durduramıyoruz.

Hani bunların o diğer bilgi kıstası olarak aldığımız kutucuklarla alakası olmadığını açıklamaya gerek kalmamalı ama açıklatıyorsunuz efendim durduramıyoruz.
Açıkla diyen mi var ? Nasıl inanıyorsan öyle yorumla umrumda bile değil.Dediğine de katılmıyorum da tavrını beğenmedim tartışmıcam.

Yonkou»Amiral yav tartışılması bile abes geliyor bana. Sağdan soldan amiral çıkabiliyor eskisinden yenisine, yonkou dediğin rütbe farklı bi noktada. Denk veya denge yakın olsa bu adamlar yonkou monkou diye bir şey kalmazdı ortada zaten, ortada mantıklı bir denklem yok.
Üstüne hükümet tarafında denizcisi,shichisi,goroseicisi,kutsal ejdercisi,Im i falan derken karşı takımın en güçlü dört adamından her biri anca amiral denginde mi yani? Yani basit mantıkla bile oturacak cinsten değil.
Yonkou»Amiral≥Sağ kol

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık