Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Supernovalar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    192
Son zamanlarda forumda bu tarz konularda büyük ikilikler ortaya çıkmaya başladı. Bir taraf fena patlayacak ama bakalım zamanı var daha. :/ Manga biraz daha ilerlesin hele.

Law'ın olayı sonsuz gençlik değil miydi ? O tarz bir ölümsüzlük olduğunu zannetmiyorum.
Açıklamadılar onu diye hatırlıyorum. Ama sonsuza kadar yaşamanın pek bir espirisi yok. Belki kaidonun olayı bu ameliyattır. Dofta bundan görüp. ''Bende alayım şundan'' demiştir. Hatta aynı anda 2 kişide bulunmuyorsa Kaidonun counterı olur bu olay :D

Açıklamadılar onu diye hatırlıyorum. Ama sonsuza kadar yaşamanın pek bir espirisi yok. Belki kaidonun olayı bu ameliyattır. Dofta bundan görüp. ''Bende alayım şundan'' demiştir. Hatta aynı anda 2 kişide bulunmuyorsa Kaidonun counterı olur bu olay :D
Adı üstünde sonsuz gençlik ameliyatı yani ecelle ölmüyorsun biri gelip kafana sıksa ölürsün yani.

Amiraller dedim. Bu adamların karizması hoşuma gitse de sırf zirve ve yenilmez güç olarak görülmelerinden ötürü bir gün güzel bir pataklanmalarını istiyorum :D Bize göre biraz uzun, seriye göre çok kısa bir zaman dilimi sonrası amiralleri patetes gibi yerden toplıcaz az kaldı bekleyin :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık