Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Supernovalar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    192
Zoro hariç de :artiz: Daha gözünü bile açmadı Kral'ın :mincika:

Yalnız anket eski üçlüyü kapsamasaydı şans verebilirdim jenerasyona :gamyon:
Novaları sınıflandırmak gerekirse..

1. Sınıf; Zoro, Kid, Luffy
2. Sınıf; Drake, Law, Oruç
3. Sınıf; Apoo, Hawkins, Killer
4. Sınıf; Bege, Bonney

Olaya nicelik değil nitelik olarak bakarsak ki amiraller karşısında önemli olan niteliktir... Her nova aynı kefede olmadığından işler sıkıntıya giriyor zaten. 11 nova da 1. Sınıf olsaydı o zaman alırlardı. Novalar yener diyenler her novayı aynı kalitedeymiş gibi düşünüyor galiba. Bilemiyorum.

Son düzenleme:
Amirallerin meyveleri çok tehlikeli ve teklemeye müsait. Zarar verebilmek için üst düzey Haki gerekiyor. Karşı tarafta o güçte kişi sayısı az olduğu için Amiraller alır.

Novaları sınıflandırmak gerekirse..

1. Sınıf; Zoro, Kid, Luffy
2. Sınıf; Drake, Law, Oruç
3. Sınıf; Apoo, Hawkins, Killer
4. Sınıf; Bege, Bonney

Olaya nicelik değil nitelik olarak bakarsak ki amiraller karşısında önemli olan niteliktir... Her nova aynı kefede olmadığından işler sıkıntıya giriyor zaten. 11 nova da 1. Sınıf olsaydı o zaman alırlardı. Novalar yener diyenler her novayı aynı kalitedeymiş gibi düşünüyor galiba. Bilemiyorum.
Urouge’a ayip ediyorsun. Tarihleri bilmesek de sonucta gidip komutan indirmis. Bege’in kale formuna Kata’yi bir kenara koydum -gelecegi gordugunden BM’nin saldiracagini ongormus olabilir- o kadar guclu kisinin dalmamasi ben de bir soru isareti olusturdu.
Bu arada bir daha yazayim supernovalar ancak plan yaparlar icraate gelince Kaido reisin Wano sovuna az kaldi :oleyo:

Urouge’a ayip ediyorsun. Tarihleri bilmesek de sonucta gidip komutan indirmis. Bege’in kale formuna Kata’yi bir kenara koydum -gelecegi gordugunden BM’nin saldiracagini ongormus olabilir- o kadar guclu kisinin dalmamasi ben de bir soru isareti olusturdu.
Bu arada bir daha yazayim supernovalar ancak plan yaparlar icraate gelince Kaido reisin Wano sovuna az kaldi :oleyo:
Oruç'un geleceğini Zoro ve Luffy ile aynı seviyede görebiliyor musun ?

Bu seride çöpler dışında toptan tüfekten ölen kimse yok. O yüzden Bege'nin kale formu şu an için bir şey ifade etmiyor. Ileride güç seviyeleri daha da üste çıkacağından hiçbir şey ifade etmeyecek.

Kale olayı Ana'nın hayvanlığını göstermek için öyle çizilmiştir. Yoksa kime ne yaptı o kaleyle Bege ?

Oruç'un geleceğini Zoro ve Luffy ile aynı seviyede görebiliyor musun ?

Bu seride çöpler dışında toptan tüfekten ölen kimse yok. O yüzden Bege'nin kale formu şu an için bir şey ifade etmiyor. Ileride güç seviyeleri daha da üste çıkacağından hiçbir şey ifade etmeyecek.

Kale olayı Ana'nın hayvanlığını göstermek için öyle çizilmiştir. Yoksa kime ne yaptı o kaleyle Bege ?
Oyle deme en guclu WB’ye islemisti:hhh:
Kale formu savunma acisindan demistim savunma da onemli bence seride. Dayanikliligi savunmadan sayarsak bence Yonkoulari Yonkou yapan seylerden biri bu. Gorecegiz Urouge’tan kucuk de olsa umutlarim var:)

Zoro 1.sınıf Nova sayılıyor Luffy'nin yanında.:D Adamdan hiçbir şey görmedik ama 1. sınıf.

Zoro'nun şu an Oruç'tan güçlü olup olmadığı belli değil. Law'dan da güçlü yapılmış.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık