Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kazanan kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    73
Kizaru yenilir herhalde o konuda ısrarcıyım ama Akainu yenilmez haklısın. Akainu'ya en az 2 shic daha eklemek gerek.
Usta Kizaru'nun karşısında Kuma ve Hancock var. Şimdi bu Kuma Ivankov'a yenilmiş bir karakter İvankov da Akainiu karşısında etkisiz kalan bir karakterdi(hatırladığım kadar) bu amiraller arası güç farkı çok az olduğu için(Özellikle 3 canavar arsında) Kuma fazla iş yapamaz. Hancock ise tamam güçlü bir karakter ama çoğu görüş Kumadan güçsüz olduğu yönünde o zaman onun hiç bir şansı olmaz.

Bir yanda karpuzlar , bir yanda cekirdekleri :) Amiraller pek zorlanmaz zaten lordlar icinde dişe dokunur 3 kisi var bunlarda amiral altı.

Uçan_Terlik

Bir eliyle iptal edip diğer eliyle de depremi çaksa yeter.Diğer lordlara bile gere yok :/
İşte onu diyorum amiraller teach için fazla hızlılar uzaktan ya da yakından ace'e göre çok daha güçlüdür vuruşları.Daha yeni akainu'dan o kadar adamla kaçmadı mı bu adam.

İlk mesajda da yazdığım gibi 4 amiral Lordları aşar ama oldu ki bir amiralin çişi geldi,ocakta yemeği kaldı. O zaman Lordlar affetmez.
Diyip kaçıyorum iyi geceler,iyi tartışmalar.

İşte onu diyorum amiraller teach için fazla hızlılar uzaktan ya da yakından ace'e göre çok daha güçlüdür vuruşları.Daha yeni akainu'dan o kadar adamla kaçmadı mı bu adam.
o zaman tayfa yeni, meyve yeni , bütün özelliklerini bilse bile tam hakim olamaz bence + deprem meyvesi dahil değilmiş ankete o yüzden zaten dedim amiraller alır diye..

Ben açıkçası kararsız kaldım bu savaşta lordları küçümsemek istemem ama Crocodile iş yapacak biri bana kalırsa, Doflamingo 3 hakiyle kolay bir rakip değil bunu Aokiji'nin buzunu kırarak gösterdi , Mihawk'ı zaten kendi görüşümce amirallerden iyi güçte olarak görüyorum .Teach desen meyve iptali adamı ancak salakça hareket edebiliyor açık verirse işi yaş.Kuma'nın sabondydeki hali bence amiral ayarına yakın bir izlenim oluşturdu.

Sonuç olarak kararsızım ve anketin sonucunu yorumları merak ettim.
Usta yazmayacaktım da konu dağılmasın diye ama ben hala anlamıyorum nasıl Mihawk amiral üstü bir karakter olabiliyor. Bunda sanırım en büyük payı Zoro'nun hayalini kapsaması yer alıyor(yada ben yanlış düşünüyorum) Birde elimizde yeni bir lord var ve bu lord en güçlüsü çıkacak(ama doğal olarak buda benim görüşüm oluyor ama) şimdi bu adamın seviyesi ne olacak?

Lordlara bakış açısını da merak etmiştim biraz , gidişata bakılırsa bakış hiç iyi değil :D

Benim bakış açım farklı biraz misal Dof'un bile teke tekte bir amirali bayağı zorlayacağını düşünürsek , Mihawk , Kuma , Hancok, Teach gibi karakterlerin bir arada neler yapabileceğini kestirmek zor.
Bence Hancock bir amiral için pek bir anlam ifade etmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık