Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve Kumandanların Çarpışması

Savaşın Sonucu

• Amiraller Kazandı

Kullanılan: 25 27.8%
  • Kumandanlar Kazandı

Kullanılan: 8 8.9%
  • Kumandanlar Kaçtı

Kullanılan: 57 63.3%

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında vs konusu olarak açılabilir. Bizimkilerin yanına Kid ve Law'ı da eklersek baya dengelenir gibi.
Kid, Law, Zoro vs vs eklenebilir de eklenirse Luffy ve Sabo'ya dövüşte power up yağar. Yani onun yerine Dragon yonko seviyede güç ve biraz üstü seviyede hız, çeviklikle giriş yaparsa seriye daha iyi olur. Zaten geleceği görebildiğini düşünüyorum Dragon'un nedense.

Kid, Law, Zoro vs vs eklenebilir de eklenirse Luffy ve Sabo'ya dövüşte power up yağar. Yani onun yerine Dragon yonko seviyede güç ve biraz üstü seviyede hız, çeviklikle giriş yaparsa seriye daha iyi olur. Zaten geleceği görebildiğini düşünüyorum Dragon'un nedense.
Kata'dan eksik değildir gözlemi bence de. Ben bir parça daha aşağıda görüyorum Yonko'lardan Dragon'u. Luffy ile beraber baba-oğul Kaido'ya girmeleri çok efsane olur. Ama Linlin için saydığın isimler şart. Ki onlar bile yetmeyebilir kadına.
Zaten Linlin bizim tarafımızda olmadığı bir senaryoda Devrimcilerden başka çıkış yolu yok adanın. Öyle tatlı hayaller kurmaya da gerek yok. Linlin olmasa bile Kaido için bile yeterli değil bence şuan rookilerimiz.

Kata'dan eksik değildir gözlemi bence de. Ben bir parça daha aşağıda görüyorum Yonko'lardan Dragon'u. Luffy ile beraber baba-oğul Kaido'ya girmeleri çok efsane olur. Ama Linlin için saydığın isimler şart. Ki onlar bile yetmeyebilir kadına.
Zaten Linlin bizim tarafımızda olmadığı bir senaryoda Devrimcilerden başka çıkış yolu yok adanın. Öyle tatlı hayaller kurmaya da gerek yok. Linlin olmasa bile Kaido için bile yeterli değil bence şuan rookilerimiz.
En iyisi tagıma destek vermen işte.
#Linlinköyünedönsün

Kuma'nın komutanları Wano'ya yollaması saçma olur. Bilinci yerinde olmayan adamın Wano'da yaşananlardan ne haberi olsun ki bilinçli bir şekilde komutanları Wano'ya yollasın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık