Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

Burda gözlem hakisi kullandıklarına dair bir emare yok ki buna benzer şeyleri croco,smoker da yapıyordu.Adam üzerine gelen mızrağı zaten görüyor bi zahmet o bölgesini boşaltsın,eğer iyi gözlem kullanan biri olsaydı o göstere göstere önden gelen mızrağı daha uzatmadan hareket eder gafil avlardı dedeyi,aka zaten saldırıyı almış kan çıkıyo adamdan ama zırhlanması iyiyse artık az etkilenmiş diye sallamış olabilir oda çünkü kesenlerden biri vista sıradan biri değil ne kadar zırhlanmada kullansda o seviyedeki biri daha fazla zarar vermeliydi.
Orda sakazuki hissetmiş önceden gibi bi durum görünmüyor yoksa neden çizik attırsın kan getirsin kendinden bi anda eriyik olur dibe çöker saldıranlar boşluğa saldırırdı.
İster görün ister görmesden gelin mf de haki filan saçmalanmıştı,vista 1-2 kişi kullanabiliyo ace kullanamıyo,koca amiraller luffy kadar olamıyo filan olmamıştı yani.
Gözlem hakisi hakketen kullanan bi enel ve rahipleri,bi de yılan kardeşleri gördük adamlara dokunamıyon bile ama ne hikmetse koca savaşta bi bakıyon fıs hiçkimsede ne zırhlanma var şimdili siyahlı çizim gibi ne gözlem var yılan kankalar kadar bile yok bak koca amiraller,yonkoular,shiciler herkes orda yok,onu geçsek 1 akıllım luffy kral haki açıyo ama orda bilmem kaç tane kralın hakicisi var ki boa da hem gözlem hem kral var heralde yılan kankalarında olduğuna göre ama oda kullanmıyo,dofta var kullanmıyo adam smokerı dövdüğü gibi kumu dövemiyo vs,dede de var heralde ama adamı delik deşik ediyolar 2 adam bayıltamıyo nerden tutsak mf elde kalıyor.
Kan yok magma o .Ayrıca biraz cahillik var sende.

Bazı sahneler kenbunshoku gösteriyor bence. Normal bi adamın saldırısını gördüğünde nasıl sıyrılabiliyorsan aynı şekilde logia savunması da yaparsın. Ama amirallere saldıran adamlar da kenbunshoku kullanıcısı. Kenbunshoku olmasa o adamlara logia savunması yapamazlar.

Su altını hissetme gibi şeylerin kenbunshoku olduğunu düşünmüyorum. Anime karakterlerinde böyle özellikler olur zaten. O tarz şeylerde kenbunshokuya ihtiyaç duycaklarını sanmıyorum.

Bazı sahneler kenbunshoku gösteriyor bence. Normal bi adamın saldırısını gördüğünde nasıl sıyrılabiliyorsan aynı şekilde logia savunması da yaparsın. Ama amirallere saldıran adamlar da kenbunshoku kullanıcısı. Kenbunshoku olmasa o adamlara logia savunması yapamazlar.

Su altını hissetme gibi şeylerin kenbunshoku olduğunu düşünmüyorum. Anime karakterlerinde böyle özellikler olur zaten. O tarz şeylerde kenbunshokuya ihtiyaç duycaklarını sanmıyorum.
Aynen bencede tüm logiaların yapabildiği savunmayı gözlem sanmış bazıları, ama bunları smoker,croco vs de yapabiliyor.
Adam üstüne gelen saldırıda bi zahmet ona göre şekil alsın.
Gözlem zaten rakibin hareketlerini okumaya saldırılarını okumaya yönelik birşey daha çok bunu zaten yılan kardeşlerde gösterdi oda,orda kabarcık sesi efekti var onu duymaları normal zaten sonrasında da kulağıyla duyduğuna vurgu yapmış,gözlemde rakibin saldırılarını gözlemliyosun ama kaç tane saldırı yediler ve hiçbirinde de öyle öncesinde bişey hissetme gibi birşey gösterilmedi.

Aynen bencede tüm logiaların yapabildiği savunmayı gözlem sanmış bazıları, ama bunları smoker,croco vs de yapabiliyor.
Adam üstüne gelen saldırıda bi zahmet ona göre şekil alsın.
Gözlem zaten rakibin hareketlerini okumaya saldırılarını okumaya yönelik birşey daha çok bunu zaten yılan kardeşlerde gösterdi oda,orda kabarcık sesi efekti var onu duymaları normal zaten sonrasında da kulağıyla duyduğuna vurgu yapmış,gözlemde rakibin saldırılarını gözlemliyosun ama kaç tane saldırı yediler ve hiçbirinde de öyle öncesinde bişey hissetme gibi birşey gösterilmedi.
Bir ortamdaki yabancı şeyi bile hissedebilirsin gözlem haki ile Luffynin Caribou ‘u hissetmesi gibi . Neyse ne düşünüyorsan öyle olsun

Bir ortamdaki yabancı şeyi bile hissedebilirsin gözlem haki ile Luffynin Caribou ‘u hissetmesi gibi . Neyse ne düşünüyorsan öyle olsun
Evet oda var kral zaten bu adada senden güçlü 500 canlı var filan diyordu daha çok canlıları hissetmeyle alakalı,enel adada kim sağ kim ölü onları görebiliyordu hatta,radar gibi kullanabiliyodu meyvesininde etkisiyle alanı genişletiyordu.
Benim dediğim super doğru demiyorum ki zaten sadece kendi düşüncemi söylüyorum kimseye hakaret vs etmeden tabi.
Hayali bir hikaye üzerinden tartışıyoruz ne gerçekçi filmlerde bile kurgu senaryo hataları olabiliyor bu seridede oldukça fazla,ama herkes kendi görmek istediğini görüyor o tamam ama başkalarına fikrini zorla,hakaretle filan empoze etmeye çalışması bu olmaz işte zaten forumun kurallarına da aykırıdır.

Evet oda var kral zaten bu adada senden güçlü 500 canlı var filan diyordu daha çok canlıları hissetmeyle alakalı,enel adada kim sağ kim ölü onları görebiliyordu hatta,radar gibi kullanabiliyodu meyvesininde etkisiyle alanı genişletiyordu.
Benim dediğim super doğru demiyorum ki zaten sadece kendi düşüncemi söylüyorum kimseye hakaret vs etmeden tabi.
Hayali bir hikaye üzerinden tartışıyoruz ne gerçekçi filmlerde bile kurgu senaryo hataları olabiliyor bu seridede oldukça fazla,ama herkes kendi görmek istediğini görüyor o tamam ama başkalarına fikrini zorla,hakaretle filan empoze etmeye çalışması bu olmaz işte zaten forumun kurallarına da aykırıdır.
Sorun yok:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık