Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

Hepsi birbirine yakın bu bir gerçek. Zaten Saka ve Kuzan dövüşü bunu gösterdi. O yüzden aralarında fark yoktur varsa da çok çok çok azdır ve şöyledir. Saka Fuji Kizaru Ryokugyu. Fuji ise çok ilginç bir şekilde gaddar olmadığı ve adaletli iyi bir adam olduğu için küçümseniyor. Adam Saka'ya gideri bastı, zaten adamın planı da var, orada bütün adayı yerin dibine gömüp yok ederdi ama yapmadı, gerçekten bizim Fuji abi'nin küçümsenmesi aşırı saçma.

Bunu ben de bekliyorum.

Biri gevşek biri ciddi bir karakter.
Kizaru için en tehlikeli olarak gördüğüm gözlem hakinin babası Fujitora.
İkisi de kılıç kullanıyor.
Fujitora dövüş alanı içine sürekli olarak uygulayacağı yer çekimi kuvveti sayesinde Kizaru'nun hızını nispeten de olsa yavaşlatabilir.

Çok mükemmel bir dövüş olur.
Aynen lan.Aynı şekilde düşünüyorum.Gerçi sana okutmuştum amirallerin savaşı teorimi.Dövüşmek için aralarında iyi bir uyumluluk var.Extradan şunu da söyliyim.Sarı ve mor zıt renkler mi ne.Böyle bi ipucu daha var yani.

Şu muhteşem sahneye bakarak bile adamın olayını anlarsınız, Fuji reis güçsüz değil tam tersi çok güçlü bir canavar ama merhametli işte. Nedense bu sahne çok hoşuma gitmişti.

Akainu hepsinden 1 adım önde diğerlerini aynı düzeyde diyebiliriz. Oda duruma göre birisini çeyrek adım öne çıkartabilir senaryoya göre.

Kizaru bence abartılıyor.Şahsen Dof ve Kizaru'nun durumunu aynı görüyorum.Mesela Dof'ta sürekli gülerek dolaşıyordu ama arka planda psikopat bi tarafı olduğu hissettiriliyordu.O yüzden insanlar Dressrosa öncesi Dof için ''Bu böyle gülüyor ama sinirlendi mi çok feci bir şey oluyordur'' vari yorumlar yapıyorlardı.Sonra sinirlendi de ne oldu ? Bi alnındaki damar belirginleşti o kadar.Extra çok uçuk bir şeyler görmedik adamdan.

Yani diceğim Kizaru'nun da Dof'tan farkı olmaz.Kizaru istediği kadar ciddileşsin yine diğer amirallerden güçlü olmaz.Denk olur işte.
Ben ciddileşirse demiyorum zaten, adamı farklı kılan bu gamsız hâli diyorum.

Kizaru'nun noksanlığı yavaş düşünmesi. Meyvesi korkunç hızlı ama saldırılardan kaçmak falan refleksle alakalı. Harekete geçemedikten sonra ne kadar hızlı olursan ol darbeyi yersin. Diğer amirallerden daha tehlikeli değildir. Saka varken zor.
Öyle olduğunu sanmıyorum Musti. Öyle olsa bisentoyu kafasına yerdi. Herif ayağıyla bisentoya vurup lazeri sıktı.

Akainu'dan güçlü mü bilmem ama onu yenebilecek tek amiral odur diye düşünüyorum.

Aynen lan.Aynı şekilde düşünüyorum.Gerçi sana okutmuştum amirallerin savaşı teorimi.Dövüşmek için aralarında iyi bir uyumluluk var.Extradan şunu da söyliyim.Sarı ve mor zıt renkler mi ne.Böyle bi ipucu daha var yani.
Renkler hakkında bir bilgim yok ama çok uyumlu oldukları aşikar. Buna göre amiral sıralamam; Ryokugyu>=Akainu=Fujitora>Kizaru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık