Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

Dragon ile Akainu arasında farklı bir şey var.Akainu denizcileri hükümetten ayırırsa yeni kurulacak düzende Dragon ile çalışabilir.Hatta Akainu ilerek tam bir köpek gibi gözükmüş bile olabilir yetkiyi eline almak için.
Yediremiyorsun biliyorum ama Akainu köpek gibi gözükmekten fazlasını yapıyor. :D Dayak yiyecek kaçarı yok.

Dragon Akainu'u alamaz. Devrimciler o çapulcu ayak takımıyla denizcilere yem olur anca. Sakazuki'nin Sabo vakasına değinmiyorum bile .Sabo'da doğalgaz deliği açıp elindeki fıratpeni ordan geçirmezse iyi.

Dragon Akainu'u alamaz. Devrimciler o çapulcu ayak takımıyla denizcilere yem olur anca. Sakazuki'nin Sabo vakasına değinmiyorum bile .Sabo'da doğalgaz deliği açıp elindeki fıratpeni ordan geçirmezse iyi.
Hep vasıfsız yüzünden böyle oldu. Dragon en fazla onunla aynı seviyede çıkar.

Bana göre en büyük kanıt nedir biliyor musun? Oda'nın hiyerarşi açıklaması. Magmanın ateşten üstün olduğunu söylüyor ama üstün olsa da illa o kişi kazanacak diye bir şey yoktur diyor. Ek olarak senin söylediğin sebepler de var tabi.
Aynen. İrade gücüyle bazı tabuları yıkarsın. Seride sıkça işlenen şeyler bunlar. Sadece douriki ile güç belirleyenler gibi sadece meyveyle güç belirleyenler bu konuda yanılacaklar bana göre. Bakarsın Sabo'da kral haki çıkar sonra kral hakinin meyve üzerinde bir etkisi çıkar ki bu arc baya şüphelendiğim sahneler oldu... Velhasılı Sabo'nun Akainu meyvesi üzerinde bir etkisi olur falan Sabo kazanır :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık