Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu ile Kim Dövüşür?

Kim Dövüşür?

• Kullanılan toplam oy
    121
Dövüşecekse off panel olsun ağa. Adam dövüş çizemiyor zaten yenilecekse bari rezil olmasın reis.

Normalde Luffy derdim ama artik Luffy nin karsilasacagi düsmanlarin akainu'dan güçlü olacagini dusunuyorum saygi deger devrimcilerimiz 20 yili askindir dünyaya cevaplarini vermediler verdikleri vakit akainu ile sabo karsi karsiya gelir diye düsünüyorum sabo'nun dogrudan intikam icin akainu'nun üzerine yürüyecegini sanmiyorum

Teach gibi bir adamın kaçtığının gösterilmesi normal değildi... Denizcilerin anasını ağlatacak teach

Teach gibi bir adamın kaçtığının gösterilmesi normal değildi...
Teach Ace ile bile dövüşmeyen ve peşinde onu kovaladığını söyleyen birisi yani Ace'e karşı rahatça yeneceğini bile bile Shanks bile BB onu döver demesine rağmen Ace ile dövüşmeyen birisi, Luffy'nin Bellamy'den dayak yemesini ''dövüşü kazandı'' olarak Nami'ye söyleyen kişi. Onun örnek aldığı Beyazsakal, yanında Oden varken Amiralsiz denizcilere karşı çekiliyor, tabii ki ondan öğrenmiştir. Strateji olarak çok normal karşılıyorum. Bellamy'den dayak yemeyi eziklik olarak görenler, denizcilerden geri çekilmeyi de galibiyet olarak görebilir.

Başka Amiralsiz denizciler bile ona anlaşma olmadığını söyleseydi, Beyazsakal gibi gene geri çekilirdi. Denizcilerle dövüşmek ayrıca manasız, bunları toptan yok etmek gerekir. Denizci üssünde dövüşürse bu mantıklı mesela, ama bireysel olarak Amiral dövmek bile manasız, yerine adam bulurlar, Aokiji'de buldukları gibi.

Ortada bir hedef varsa, yani çalınması gereken, veya yok edilmesi gereken bir şey varsa, o zaman tabii ki saldırır. Baltigo'ya ve devrimcilere saldırdığı gibi, veya tek meyveliyken Magellan ve Shiryu'lu Impel Down'a saldırması gibi. Ortada bir hedef varken yapar, yokken geri çekilir.

Luffy ile dövüşmeyeceğini düşünüyorum ben daha önce yazmıştım. Burada mesele Sakazuki Kaido'dan güçsüzdür veya değildir değil benim gözümde. Seri hep Luffy'yi şimdiki gibi bayıltabilecek ciddi sıkıntı çıkartacak rakipler görmüştük. Dof ile savaşıyor ama Katakuri ile ciddi farkı oluyor Katakuri'yi yeniyor ancak Kaido ile ciddi farkı oluyor. İstisna olarak Kaido'nun zirve isimlerden olduğu belli. Belki üstüne çıkacak adam bile olmaz öyle bir performans verdi adam ki düşünün ben bu adamın üstüne Shanks Dragon Teach Sakazuki'yi falan koymuştum. Yine dediğim doğru olsa bile bu aman aman bir fark değil. Ortada Katakuri ve Kaido farkı yok bu adamlar arasında. Benim gözümde de Luffy o seviyelere geldi. Yani kiminle karşılaşırsa karşılaşsın kapışabilmeli. Artık tek fark ona ters olacak birisi.
Teack'in 2 meyveli hali ve elindeki meyvelerin Luffy'ye ters olması sadece onun Luffy ile baş edebileceğini söylüyor bana. Bir de Karasakal delisi belki Luffy'ye toon force olarak baş edebilir gülüp duran bir tip malum. Im ise tam bir muamma. Luffy'nin şimdiki haline bakarak onun da saçma sapan güçleri olabileceğini düşünüyorum. Im'nin güçleri olduğunu varsayıyorum çünkü başka rakip kalmayacak.
Yani bu saatten sonra Luffy'nin seviyesi zirvede iken ona ters olabilecek rakipler ile savaştırır çünkü adamda yok yok.

Sabo dememin nedeni Ace'e ait meyvesi olması. Sakazuki Ace'e sen ateş olabilirsin ama ben ateşi bile yakan magmayım diyordu Oda şimdi tam tersini yapıp kendine gOda dedirtecek :D Yokluğunda Ace'i öldüren, Luffy'yi ağır şekilde yaralayan adamdan kardeşleri adına intikam almış olacak. Luffy Sakazuki'nin adı geçtiğinde yarasını tutuyordu, Sakazuki'nin sağlam bir "kötü adam" olduğunu düşünürsek intikam mevzusunu da açıkta bırakmayacaktır. O nedenle diğer isimlere pek ihtimal vermiyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık