Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Kamabakka, punk hazard, germa ve Amazon lily'i alır. Dof ailesi ve impel Down'ı alabilir mi bilemedim çok zorlar gibi. Vasat üstü çok fazla karakter var çünkü. Sabaody'de shakky seviyesini bilmiyoruz ama ray vs aka olsa ölümcül darbeler yedikten sonra orayı da alabilir. Ama geri kalanları hayatta alamaz. Rakipleri tek tek küçümseyebilirsiniz ama aka tek başına o kadar çok sayıdaki güçlü rakibi yenemez.

Kamabakka, punk hazard, germa ve Amazon lily'i alır. Dof ailesi ve impel Down'ı alabilir mi bilemedim çok zorlar gibi. Vasat üstü çok fazla karakter var çünkü. Sabaody'de shakky seviyesini bilmiyoruz ama ray vs aka olsa ölümcül darbeler yedikten sonra orayı da alabilir. Ama geri kalanları hayatta alamaz. Rakipleri tek tek küçümseyebilirsiniz ama aka tek başına o kadar çok sayıdaki güçlü rakibi yenemez.
Adam kafadan çoğunluğa karşı avantaj sahibi.Kalbur üstü karakterden ziyade direk bu adamın seviyelerinde olman lazım saha avantajını vermemek için.Sağa sola magma yağdırsa bile yeter çoğu karakter için.

Wanoda Kaido olmadığı için alır.

Topkekte Big mom olmadigi için alır.

Baltigo konusu sürüncemede.Dragonun acil icraata ihtiyacı var.Toplantiya gelir falan dedik onu da es geçti arkadaş.İcraat yapıp seviyesini gösterene kadar burayı da alır diyorum.

Kizaru ile iki kılıç vurusup nefes nefese kalan Reylihi de alır.

Diğerlerini rahat temizler zaten.

Adam kafadan çoğunluğa karşı avantaj sahibi.Kalbur üstü karakterden ziyade direk bu adamın seviyelerinde olman lazım saha avantajını vermemek için.Sağa sola magma yağdırsa bile yeter çoğu karakter için.

Wanoda Kaido olmadığı için alır.

Topkekte Big mom olmadigi için alır.

Baltigo konusu sürüncemede.Dragonun acil icraata ihtiyacı var.Toplantiya gelir falan dedik onu da es geçti arkadaş.İcraat yapıp seviyesini gösterene kadar burayı da alır diyorum.

Kizaru ile iki kılıç vurusup nefes nefese kalan Reylihi de alır.

Diğerlerini rahat temizler zaten.
Nokta çok net.

Artı bir de Elbaf ekliyim oraya.Shanks'ı da bilemem o hangi adada ama sadece Devler olursa Akainu dümdüz eder orayı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık