Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Farkı şu: Luffy, h.haki kullandığında ne olduğunu bilmiyor. Sonrasında da anlamıyor. Ace'in anlamaması için daha fazla sebep var. Tek adama etrafta kimse yokken kullanıyor. Ve yanan ateşin derdine düşmüş. Bu yüzden bana mantıklı geldi. :D
Olabilir tabii de Ace'te haki vardı demez bence Oda. Yine de kesin bir şey diyemem tabii. :sapkali:

Doflamingo family olarak söylemedim rikulu düz krallık olarak. Yoksa dof family vinsmoke'ları alır ama aileden de dof'u cıkartırsan onların da pek numarası yok.
Germa 66 >> Doflamingo Family bencede ama Pica hariç diyorum. İchiji, Vergo'yu falan Oven'a yaptığı gibi lazerleyip içinden geçebilir kutu kola kıyafetiyle.

Ama devasa Pica sütununu yenebileceklerini sanmıyorum, hiçbirinin Zoro kadar etkili bir saldırısı yok çünkü görünen. Zoro bile Orlumbus'un fırlatmasıyla yanına yaklaşıp alabildi Pica'yı, bu adamların yıkım gücü yetersiz Pica için. Chinjao'nun matkap kafası deldi adam tekrardan kendini inşa etti, Elizabello'dan hafif siklet kral yumruğu yedi gene hemen inşa etti, germa'nın saldırıları Chinjao ve Elizabello'nun saldırıları kadar bile etkili olmayabilir. Taşları yoketseler dahi geri inşa ediyor adam sütunu hemen. Bir vuruşuyla büyük bir kasabayı yok ediyor. En son Chinjao falan yuvarlanıyordu o devasa etki karşısında, Sai bile taşların arasında sıkışmıştı.

Germa 66 >> Doflamingo Family bencede ama Pica hariç diyorum. İchiji, Vergo'yu falan Oven'a yaptığı gibi lazerleyip içinden geçebilir kutu kola kıyafetiyle.

Ama devasa Pica sütununu yenebileceklerini sanmıyorum, hiçbirinin Zoro kadar etkili bir saldırısı yok çünkü görünen. Zoro bile Orlumbus'un fırlatmasıyla yanına yaklaşıp alabildi Pica'yı, bu adamların yıkım gücü yetersiz Pica için. Chinjao'nun matkap kafası deldi adam tekrardan kendini inşa etti, Elizabello'dan hafif siklet kral yumruğu yedi gene hemen inşa etti, germa'nın saldırıları Chinjao ve Elizabello'nun saldırıları kadar bile etkili olmayabilir. Taşları yoketseler dahi geri inşa ediyor adam sütunu hemen. Bir vuruşuyla büyük bir kasabayı yok ediyor. En son Chinjao falan yuvarlanıyordu o devasa etki karşısında, Sai bile taşların arasında sıkışmıştı.
İşte Magellan dar alan içerisinde ne kadar güçlüyse picada kendi alanı içerisinde o kadar güç kazanıyor ama boyutsal büyüklük üstünlük sağlamıyor bence germa yonkou bölgesinde yonkou adamlarına karşı direndi dövüştü hep. Picanın goleminin o kadar problem yatacağını ben düşünmüyorum germaya hepsi insan üstü özel yapım cocuklar koydukları taşı inletirler vinç olarak yeşilli koydukça koyar. Yerlerini illaki tespit edecek hakiye de sahiptirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık