Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Tek başına dalacağı için zou çok düşündürdü, her ne kadar filo amirali de olsa hepsini indirene kadar pili biterdi muhtemelen.
Bence Zou, Totto Land, Baltigo ve Wano yu alamaz. Rayleigh genç olsaydı yanındakilere gerek yoktu tek başına perişan ederdi akainuyu ama bu durumda muhtemelen rayleigh e yazık olur, akainu da kol bacak (birden çok olabilir) verip erken emekli olur.
Perona akainuya etki edemezse mihawk a da geçmiş olsun. (birden akainuyu keşke bir pislik olsaydım diyerek yerleri yumruklarken hayal ettim de bi gülme tuttu :) )

Tek başına dalacağı için zou çok düşündürdü, her ne kadar filo amirali de olsa hepsini indirene kadar pili biterdi muhtemelen.
Bence Zou, Totto Land, Baltigo ve Wano yu alamaz. Rayleigh genç olsaydı yanındakilere gerek yoktu tek başına perişan ederdi akainuyu ama bu durumda muhtemelen rayleigh e yazık olur, akainu da kol bacak (birden çok olabilir) verip erken emekli olur.
Perona akainuya etki edemezse mihawk a da geçmiş olsun. (birden akainuyu keşke bir pislik olsaydım diyerek yerleri yumruklarken hayal ettim de bi gülme tuttu :) )
Önümüzde Jack örneği varken Akainu'nun zorlanacağını düşünmüyorum.

Baltigoda içinden geçerler akainunun bu çok net.

Wano çok kalabalık orda da uzun süre direnemez.

Wcı da haki bilen çok çocuğu var Lininin o kalabalığa karşı gene duramaz temiz yenilir. Birde bunlar organize.

Amazon lilyde hancockun yeteneği dert. Tek de atabilir. Atmasa bile burda da uçan kuş haki kullanıyor, o kadar okçu karıdan sakınmak zor iş bu iki sebepten alamaz diyeceğim daha ağır basıyor.

İd dar alan magellen sıkıntı çıkarır ama Akainuya daha çok oran veriyorum bunda. Onu alır.

Akainu Reyliyi alır shabondy de akainuya yazıyorum.

Akainu mihawkı da alır. Perona sıkıntı çıkarırsa şansı olabilir. Akainu favori.

Dressrosanın içinden geçer Akainu. Halka halka adamlar olur.

Kalanı çok rahat temizler.

Baltigoda içinden geçerler akainunun bu çok net.

Wano çok kalabalık orda da uzun süre direnemez.

Wcı da haki bilen çok çocuğu var Lininin o kalabalığa karşı gene duramaz temiz yenilir. Birde bunlar organize.

Amazon lilyde hancockun yeteneği dert. Tek de atabilir. Atmasa bile burda da uçan kuş haki kullanıyor, o kadar okçu karıdan sakınmak zor iş bu iki sebepten alamaz diyeceğim daha ağır basıyor.

İd dar alan magellen sıkıntı çıkarır ama Akainuya daha çok oran veriyorum bunda. Onu alır.

Akainu Reyliyi alır shabondy de akainuya yazıyorum.

Akainu mihawkı da alır. Perona sıkıntı çıkarırsa şansı olabilir. Akainu favori.

Dressrosanın içinden geçer Akainu. Halka halka adamlar olur.

Kalanı çok rahat temizler.
Baltigo muamma. Dragon yüksek ihtimal çok güçlü ama gücünü görmediğimiz için net konuşmasak daha sağlıklı olur.

Wano'da komutan ayarı adamlar + komutanlar + Kaido var. Gitmeden yanında birini götürür ama dediğin gibi orayı da alamaz.

Totland'da çok kalabalık ve bir Yonkou var. Tek başına alabilecek güçte olsa çoktan yapardı. Orayı da alamaz.

Akainu'da erkek evet ama işini ihtiyaçlarından önde tutuyor gibi. Yani mero meroya kurban gideceğini sanmıyorum. Amazon'u alır.

Magellan ise aşırı güçlü lakin karşısındaki adam amiral. Rookie'nin diz çöktürdüğü adama tövbe ettirir. İD'yide alır yani.

Rayleigh'i ve Sabaody'i alır.

Perona'nın meyvesi çok tehlikeli. Yani çok güçlü karakterleri bile etkileyebilecek bir şey. Perona ve Mihawk birlikte çalışırsa gayet iyi savunma yapabilirler. Bence Kuraigana'yı alamaz.

Dressrosa'yıda rahat alır.

Zou'yu da alır.

PH'yide alır.

Geri kalanların hepsini yalar yutar anlayacağınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık