Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Çok teşekkürler ilk film kesin The league of extraordinary gentlemen bu ikincisi için iki filmide izleyip göreceğim.
Hatırladığım en net sahne adam otostop çekip bir gitaristin arabasına biniyordu. Sonra teker parlıyordu tam değiştirirken adamın kafasını arabanın kapısı ile eziyordu. Kimliği belli olmasın diye yüzünü kırıyordu.
İzledin mi?

Dünyaya bir anda karanlığın çöktüğü ve yaratıkların bastığı bir film vardı. Marketin içinde korunmaya çalışıyorlardı sanırım. En sonunda da dışarıda arabanın içinde sırayla kafalarına sıkmışlardı diye hatırlıyorum ama üzerinden çok zaman geçti. Çok aradım ama bulamamıştım.

Dünyaya bir anda karanlığın çöktüğü ve yaratıkların bastığı bir film vardı. Dükkanın içinde korunmaya çalışıyorlardı sanırım. En sonunda da dışarıda arabanın içinde sırayla kafalarına sıkmışlardı diye hatırlıyorum ama üzerinden çok zaman geçti. Çok aradım ama bulamamıştım.
Signs yani İşaretler olabilir mi? Yaratıklı çok film var.

Şu listeye bir bak gene de.

Son düzenleme:
Dünyaya bir anda karanlığın çöktüğü ve yaratıkların bastığı bir film vardı. Marketin içinde korunmaya çalışıyorlardı sanırım. En sonunda da dışarıda arabanın içinde sırayla kafalarına sıkmışlardı diye hatırlıyorum ama üzerinden çok zaman geçti. Çok aradım ama bulamamıştım.
The Mist olması lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık