Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Türk Filmi:Bilimum Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil filmleri,Düğün Dernek,Issız Adam,İnçir Reçeli...(şimdilik aklıma gelenler)
Türk Dizisi:%90'ı gereksiz bizim dizilerin bu yüzden popüler olanların çoğu abartılı.(Behzat Ç ve L&M kesinlikle bu %10luk kısımda.)
Yabancı Film:Matrix,Riddick(Benim gibi VD hayranı birini bile soğutuyorlardı az daha)
Yabancı Dizi:Walking Dead,Lost,Prison Break.
Edit;Nasıl unuturum ya Recep İvedik gibi aptalca bir film serisi var ki ülkenin zeka seviyesinin ne düzeyde olduğunu belli ediyor

Son düzenleme:
Star Wars sadece muhabbeti açıldığında bilgim olsun diye izledim. Ve 3. filmi dışında gerisi poşetti bence. Gerçek den çok sıkıcı geldi, millet ne buluyor bu seride anlam veremiyorum.

[QUOTE="Taisho, post: 642393, member: 1265]Çöp la o seri burada yeri yokki. :( Kim abartmış onu. :([/QUOTE]
Demek zamanında sizin sınıfta Edward,Edward diye dolanıp adını sıraya kazıyan,kitabını okuyup köşe bucak bunun hakkında sohbet eden ergen kızlar yokmuş.Bunu duymak bile sevindirdi.:sapkali:

NOT:Jacob adamdır edward madamdır

Aboov.Star wars,yüzüklerin efendisi,god father,geleceğe dönüş...Ne kadar sevdiğim serili film varsa hepsi yazılmış.
Neyse ki Mad Max gözlerinden kaçmış.

Bana görede James Bond haddinden fazla abartıldı.

Filmin sonundan bahsediyor kafanda oturan yerinde kalsın :D

O kısmı kaçırmışım el vesaire hatırlamıyorum dünyayı kurtardıktan sonra her taraf kararıyor sonra yerleşkede uyanıyor diye hafızamda duruyor.O şekilde boyutsal varlıklar tarafından kurtarıldığı kesinleşiyor.

Ama insan demeyelim o arkadaşlara farklı bir türe mensuplar gelecekte yaşayan insan dersen film baştan aşağı saçma gelir. :)

O boyut değil uzayda sürüklenirken radar vesaire bir şekilde görüyorlar gidip alıyorlar oraya nasıl geldiği muamma olan kısım.
He anladım dostum evet orası muamma

Matrix serisinin ilk filmi hariç diğerleri çok zorlama olmuş gibi gelir bana hep. Onun dışında Supernatural.Anime olarak Bleach.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık