Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen hiç hasar veremiyor. Luffy g4 'le veremiyor. Tüm tayfa dalıyor veremiyor. Bege ve ekibi veremiyor.

Bir anda Kaido'ya bir şey oluyor ve Kınlar adamı paramparça ediyor. Bu kınlar g4 ten fazla vuruyor ha? G4 de yonkou sag koluna işliyordu. Sağ kol alan Luffy den daha güçlü saldıran kınlar? Ilginç. :) Queen den daha güçlü kınlar ilginç. :)

Bu serinin dövüş kısmının hiç bir mantığı kalmadı ya valla yazık.
Yani görmeden yine çok gömmek istemiyorum ama redon attığına göre doğrudur herhalde. Hiçbir şekilde yara almayan, ölemeyen adama bak. Oden korkusu üstünden kalkmadı mı hala? Gülsem mi, ağlasam mı...

Kin'emon yine kesmiş Kaido'yu. Çok saçma gelmekte. Zoro'nun dümdüz kaya kesmesine o kadar şaşırma efekti çizdiği bir karakterin yonkou kesmesini mantık almıyor. Hani Law'a yenilebilir gücünden haberin yokken doğal görüyorum ama Dressrosa'da yansıttığı karakterle bunun ne alakası var. Birde bundan 20 yıl öncesi Kaido mevcut gücünün yanından geçmiyorken tayfasında ki çer çöpe yenilmiş olduğu gerçeği daha çok mantık hatası veriyor. Biliyoruz ki 6 ay civarı oldu o olay üzerine Kin'emon için.

Hadi bu arc ana karakterler de saçmalayacaksın ona ses çıkarmıyorum zaten, güçlendirmeye kıyamadığı ana karakterleri 1000. bölümde Yonkou'dan tek yedirip 1001'de aldıracaksın. Bari çer çöp olarak gösterdiğin yan karakterleri bu hale getirme. Kaido kestireceksen Ashura, İt ile Kedi, Denjiro gibi zaman atlaması yapmamış karakterlere kestir. Gidip çöp parçasına yaptırma bunu.

Kinemon Kaido'nun ağzını mı kesmiş? Ağam bizle eğlenirrrr. La bu Oda çizdiğini de unutmaya başladı herhalde ne yaptığını şarşırdı iyicene yoldan çıktı...

Yani görmeden yine çok gömmek istemiyorum ama redon attığına göre doğrudur herhalde. Hiçbir şekilde yara almayan, ölemeyen adama bak. Oden korkusu üstünden kalkmadı mı hala? Gülsem mi, ağlasam mı...
Kanjuro, Kinemon ve Raizo bu güçle kuvvetle Rosa'yı tek başına halledermiş maşallah. Dof'u tekte alırdı herhalde.

Bu seride artık cidden bir dövüş tartışmanın mantığı kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık