Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu deste kağıdı All starla beraber uygun olabilir ama 1. adamın Ace isminde çıkacağı garanti değil .Ortaya teori atarlar belki Ace Wano'ya geldi numbersa katıldı diye çürüteyim şimdiden.Ace maçayı temsil ediyor canavar korsanları bağımsız.
10 tane numara var. Tıpkı deste gibi. Ace yani as numbersta.

Öbür türlüsü zorlama olur. 10 numbers ve yıkımcılar bir deste. Flying six ise yıkımcı adayları.

3 tane numbers şimdiden yenildi.

Juki, Goki ve Jaki.

Juki 10 numara. En güçlüleri olması muhtemel. Drake onu X calibur saldırısıyla yendi.

Goki Zoro'nun silahını kesip Luffy'nin aldığı numbers. 5 numara.

Jaki ise Franky'nin radical beam ile aldığı. 4 numara.

Gözükenlerden Nanagi mi ne var. 7 numara.

Şu hacha diye gülen manyak da 8 numara.

Yukarıdaki alıntıda da yazdım. 10 tane numbers var. Yani King'ten güçlü bir Ace yok. Beklentisi olan vardı diye tekrar yazıyorum.

4,5,7,8,10 gözüktü. Önümüzdeki bölüm 6 ve 9 gelir. İlk üçü gerçekten güçlü olabilir. Onlarla Zoro, Sanji, Jinbei kapışabilir. Hatcha hala favorim

Babasının peşine takılıp zorla camiye giden bebeler gibi oldular iyice. Ben de gelicem ayakları falan. La bi gidin sanırsın tek problem Kaido da bunlar da Kaido dövüşü için olmazsa olmaz adamlar
Aslında rüyamda Kaido'yla Luffy'nin dövüşünü gördüm ne müthişti varya ama işteyim işte anlatmam zaman alır. Rüyamdaki gibi bir dövüş bekliyorum. ? Spoiler vermiyim Kaidonun hibrit formunuda gördüm. ☺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık