Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın kendine saygısı olmadığı için her şey olabilir reyis. Her zaman dediğim gibi bu saatten sonra Kaido'ya ulaşamayan bir Zoro, tamamen Oda'nın suçudur. O kadar altyapı yaparsan okuyucunun ne düşünmesini bekleyebilirsin ? Hee Zoro Kaido'ya yürümezse bu aynı zamanda Oda'nın okuyucuya attığı bir kazık ve saygısızlıktır aynı zamanda.
tabi sen hiç yanılmazsın Oda saçmalar.

Adamın kendine saygısı olmadığı için her şey olabilir reyis. Her zaman dediğim gibi bu saatten sonra Kaido'ya ulaşamayan bir Zoro, tamamen Oda'nın suçudur. O kadar altyapı yaparsan okuyucunun ne düşünmesini bekleyebilirsin ? Hee Zoro Kaido'ya yürümezse bu aynı zamanda Oda'nın okuyucuya attığı bir kazık ve saygısızlıktır aynı zamanda.
Zaten artık sırf alışkanlık oldu diye okuyorum yoksa seriden gerçekten soğudum sadece Zoro ve Mihawk için devam ediyorum başka bir şeyi merak etmiyorum sOda tüm kek ile bitirdi bence seriyi hala o arcı niye yaptı niçin yaptı anlamıyorum.

Zoronun Queenle dövüşçeği savaşta, Sanji Queenin üstü olan biriyle teke tek dövüşemez. Zoronun Queenden güçlü olan birisiyle dövüşmesi de aşırı saçma olur en son Pica kesen adam Kingle karşılaşmamalı bence. Sanjiye kim düşer bilmiyorum ama eğer King olcaksa teke tek olmaz.

Zaman atlaması öncesinde Shanks, özellikle de Beyazsakal ile birlikte muazzam bir imparator algısı oluştu. Bu algı sadece güçle alakalı değildi, imparatorların ne kadar donanımlı, saygın ve karakteristik olarak dominant olduğuyla da alakalıydı. Hal böyle olunca pek çok takipçi imparatorlara ayrı bir sempati, belki de saygı duymaya başladı. Bu süreç bir kaç gün sürmedi, yıllar yıllar boyunca imparator algısı böyleydi. Onlar dokunulmaz, muazzam güçlü ve kaybetse dahi rezil olamayacak derecede saygın karakterlerdi, çünkü öyle görmüştük.

Oda'nın bütün imparatorları Wb gibi, en azından ona benzer şekilde saygınlığını koruyarak işleyeceğini düşündük ama yanıldık. Bu algının kırılması ilk olarak Kek arcta oldu. Yıllarca içimizde besleyip olgunlaştırdığımız imparator algısı yerle bir olmuştu. Mümkün değildi, bir çaylak bir imparatorun bölgesinden elini kolunu sallaya sallaya gidemezdi! E tabi söz konusu Luffy olduğunda her şey mümkündü, bunu biliyorduk ancak bu şekilde imparatoru rezil edip maymuna çevirerek olacağını düşünmüyorduk. Haliyle hayallerimiz yıkılmıştı. Koca imparator bir maymun gibi şuğursuzca sağa sola saldırıyor, hiç bir şey yapamıyordu. Bu kadarı yeter miydi? Hayır, aynı imparatorun bir de Wano'da yaşayacağı rezillikler vardı... Evet, Linlin'in yani bir imparatorun nasıl bir hayal kırıklığı olduğunu görüyoruz.

Şimdi sırada Kaido var. Onu da hikayesi bittiğinde yazarız.

Bahsettiğimiz şey Luffy'nin güçlenmesi ya da ilerlemesi değil. Luffy'nin yolu açılırken karşısına çıkan diğer bütün karakterlerin bir hiç gibi kenara atılması, yok sayılması. Bu şekilde ne oluyor biliyor musun? Oda'dan bahsediyorum, kendi elleriyle büyüttüğü o karakterlere, kendi karakterlerine saygısızlık yapıyor. Onların bir hikayesi yokmuş, sadece Luffy'nin hikayesindeki birer figüranmış gibi davranıyor. Böyle davranıyor ama peki ya hiçleştirdiği o karakterleri seven takipçiler? Onların yaşadığı hayal kırıklığı?
croco reis gözümde değer kazandı. Belki birkaç tane daha vardır bunun gibi kenarı atılmayan. Ama diğerleri önemini yitiriyor. Bence normal bu çok takilmadim.

Luffy ile Sanji şimdiye kadar gördüğüm en uyumsuz ikili olabilir. TS öncesi birbirine yakışıyorlardı, şimdiyse gözüme farklı geliyor nedense.

Zoronun Queenle dövüşçeği savaşta, Sanji Queenin üstü olan biriyle teke tek dövüşemez. Zoronun Queenden güçlü olan birisiyle dövüşmesi de aşırı saçma olur en son Pica kesen adam Kingle karşılaşmamalı bence. Sanjiye kim düşer bilmiyorum ama eğer King olcaksa teke tek olmaz.
Pica'yı novaların yarısı alamaz, Pica Yk4'lerin çoğuna üstün gelir diyoruz hala en son Pica kesen adam muhabbeti! Puhhh!

Pica'yı novaların yarısı alamaz, Pica Yk4'lerin çoğuna üstün gelir diyoruz hala en son Pica kesen adam muhabbeti! Puhhh!
Pica Doffun elemanı di mi yanlış hatırlamıyorum herhalde. Doff denilen adam zaten YC4 gibi bi şey onun elemanı nasıl onunla eşit olabiliyor?? Siz Zoroyu yükseltmek için Zoronun rakiplerini yükseltin... Ama Zoronun King ve üstünü teke tek alamayacağı da bir gerçek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık