Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu düşündüm de Yamato'nun boyutları yetersiz kalıyor böyle ana baba için. Yamato Wanolu bir kadının çocuğu bence. Ark sonu şogun olmasını bekliyorum. Kadın Wanolu ve Oden'in yolunda. Oden ölmemiş gibi devam etmeleri için en doğru şogun adayı.
Umarım şogun olurda bizim tayfaya uğramaz.

Onu düşündüm de Yamato'nun boyutları yetersiz kalıyor böyle ana baba için. Yamato Wanolu bir kadının çocuğu bence. Ark sonu şogun olmasını bekliyorum. Kadın Wanolu ve Oden'in yolunda. Oden ölmemiş gibi devam etmeleri için en doğru şogun adayı.
Olmaz.O kadar samuray Momo’ya baş eğdi.Taht iddiası olan 2 kişi olur.Normalde manga olmadığını düşünürsek Momo başa geçince alırlardı kellesini Yamato’nun hak ister ileride diye.O açıdan arc sonu Yamato’nun wanodan ayrılması mantıklı olan.Bence tayfaya tam olarak katılmayacak ama raftele kadar oden gibi eşlik edecek orada işe yarayabilir zaten ayaklı günlük. :D

Olmaz.O kadar samuray Momo’ya baş eğdi.Taht iddiası olan 2 kişi olur.Normalde manga olmadığını düşünürsek Momo başa geçince alırlardı kellesini Yamato’nun hak ister ileride diye.O açıdan arc sonu Yamato’nun wanodan ayrılması mantıklı olan.Bence tayfaya tam olarak katılmayacak ama raftele kadar oden gibi eşlik edecek orada işe yarayabilir zaten ayaklı günlük. :D
Oden katılmış olur o halde :D Momo'dan şogun olmaz bu yaşta ve bu kafada, ileride ne yazık ki başa geçeçek :(
Bari Hiyori'yi başa geçirseler diyeceğim ama yok yapmazlar. Ne diyeyim Wano'nun halkına her şey müstehak. Momo geçsin başa, onu hak ediyorlar.

Kendisi şu an denizcileri temsil ediyor ya. Üçüncü bir gücün tek elemanı şu an Onigashima'da... O yüzden diyordur.
Şimdi Viz'e bakarken düşündüm de bu Drake'nin eski bir denizci olduğu herkesçe bilinen bir şey ama Queen hala sorguluyor kimlerdensin diye? İlla biliyorlardır eskiden denizci olduğunu. Uyanmaları gerekirdi.

Üye silindi 1004

Şimdi Viz'e bakarken düşündüm de bu Drake'nin eski bir denizci olduğu herkesçe bilinen bir şey ama Queen hala sorguluyor kimlerdensin diye? İlla biliyorlardır eskiden denizci olduğunu. Uyanmaları gerekirdi.
Doğru zaten Denizcilere yan çizen kaptan diye isim yapıyor.

Ya kılıçları millet birşey sansın diye yanlarına Mihawk ve Guts koyduysa mangakalar.Bu ihtimali hiç düşündün mü ? :hmm::oleyo2:
Olamaz. Mihawk adam olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık