Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mom'in geri geleceğni sanmıyorum peros ve marco ile karşılaşacak bence. Marco peros'la birlikte hareket ediyosa bm'yi aradan cıkarmak icin olduğu cok net, asıl soru bunu nasıl yapacak. Bm'ye dış dünyadan bi haber vermelerini bekliyorum. Peros marco king ve luffy den bu kadar nefret ederken birden bire marco ile hareket etmesinin başka bi açıklamasını bulamıyorum.

Kalbini alsa iyi ben olsam Bepo ile ruhunu değiştiririm. Bepo zaten etkisiz eleman, içinde bir imparator değil dört imparator olsa kimseye zarar veremez. Ancak Bepo Mama'nın vücudunda iyi iş yapardı, nasıl olsa taş gibi kadın.
Mom kaptanlara gelince aslan kesiliyor. Tekrar böyle görür müyüz bilmiyorum ama göreceksek gerçekten verelim birilerinin eline oynasınlar. :D

İnşallah wano sonu ödülleri gördüğümüzde buradaki gibi heyecan basar :D

Ödüller her zaman heyecan verici bir detay oldu benim için. Artık tayfa gerçek bir yonkou tayfası kıvamına gelir inşallah. Oda tayfayı da tayfanın ödül konusunu da fazlasıyla ihmal etti. Umarım bunun farkına varacak kadar bilinci ve beyni bünyesinde bulunduruyordur.

Ödüller her zaman heyecan verici bir detay oldu benim için. Artık tayfa gerçek bir yonkou tayfası kıvamına gelir inşallah. Oda tayfayı da tayfanın ödül konusunu da fazlasıyla ihmal etti. Umarım bunun farkına varacak kadar bilinci ve beyni bünyesinde bulunduruyordur.
cidden en haksızlık edilen chopper önceden komik bir detaydıda şapkasına bakıpdamı anlamıyorsunuz rahat 120m edecek adam

Big mom'in geri geleceğni sanmıyorum peros ve marco ile karşılaşacak bence. Marco peros'la birlikte hareket ediyosa bm'yi aradan cıkarmak icin olduğu cok net, asıl soru bunu nasıl yapacak. Bm'ye dış dünyadan bi haber vermelerini bekliyorum. Peros marco king ve luffy den bu kadar nefret ederken birden bire marco ile hareket etmesinin başka bi açıklamasını bulamıyorum.
Böyle bir senaryo ile BM aradan çekilirse çok sevinirim açıkçası. Daha fazla rezil edilmez böylelikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık