Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Kın pişirecek bizim luffy yiyecek oda buna zemin hazırlıyor rez alın.

Sulong formunu acaba mink liderleri ne kadar ileri taşımışlar ?

Ve sanji halan daha neden piyasada yok.

Gelecek bölüm efso olacağı için oda gelecek haftayı yine boş geçmeyi ihmal etmemiş bakalım askerliğim bitmeden 1000. Bölümü görebilecek miyim ?

Peros ayarı adamlar gayet Katanın tek eline kaybedebilir. Ayrıca Smoothie gayet güçlü zaten ama Sol kol havası, işlevi ve gücü sezemedim kendisinden. Smoothie'nin gösterilen güçleriyle Doflamingo'ya üstün geldiği bir senaryo canlanmıyor aklımda mesela
Aslında smootie güçlü. Taşı sıksa suyunu çıkarır cinsten :). Ama kata'nın gölgesinde kaldı. Üçüncü adam jack bile gözümüze sokuldu. Oda olmadı bu :(.

x-Drake ne zaman harekete geçicek, o da casus olarak yıllarsa korsan olarak dolaştı.. bu kargaşada bende size katılıyom deyip dalcak gibi. Apoo ve Hawkins'de ne halt yer bilinmez ama duruma bağlı olarak onlarda diğer tarafa geçerler gibi..

x-Drake ne zaman harekete geçicek, o da casus olarak yıllarsa korsan olarak dolaştı.. bu kargaşada bende size katılıyom deyip dalcak gibi. Apoo ve Hawkins'de ne halt yer bilinmez ama duruma bağlı olarak onlarda diğer tarafa geçerler gibi..
Hawkins, Law'ın yanındaymış gibi görünüyor. Uzun saçlı biri var. Oysa çoktan geçmiş bizim tarafa.

2. malubiyet yolda bence. O kadar fazla şey olumlu gidiyor ki. Katliam olacak gibi. Sonrasında ortalık novalara ve büyük adamlara kalır. Marco kurtarma sırasında gelecek diye düşünüyorum kalan kişileri

Üye silindi 1004

Reiju'nun zehrini falan nötrledi meyveyle.Hax yeteneği var Smoothie'nin,kestiğini kurutuyordu sanırım sıkıntı yetenek.Oda'nın da açıklaması var Smoothie gayet güçlü diye.Ben umutluyum kendisinden.Partide olanlar bence çok önemli değil.Sanji Daifuku'dan dayak yerken partide,arc sonu gemi boyutundaki cinini rahatlıkla durduruyordu.İchiji partide Peros'a üstün gelmişti aynı İchiji Kata'nın tek eline kaybetti.Karışık yani bence :D
Oda

Kaido çok güçlü.

Zoro'ya küfür etmeyin.

Crocodile güçlü.

Lütfen yarattığım kötü adamlara güçsüz demeyin.

2. malubiyet yolda bence. O kadar fazla şey olumlu gidiyor ki. Katliam olacak gibi. Sonrasında ortalık novalara ve büyük adamlara kalır. Marco kurtarma sırasında gelecek diye düşünüyorum kalan kişileri
Bencede Kan gövdeyi götürecek. Kaido ve adamları şov yapacak Marco'ya sonradan eklediği heal basma gücü tam o an devreye girecek ve rövanş başlayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık