Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de Ben zaten bu Franky lavuğunu oldu bitti sevmem. Donla geziyor deli. Bak yine sinirim bozuldu yaaa... jsjjssj
Valla ben de hiç sevmezdim. Tayfaya katılmasına da ayar olmuştum son dakikaya kadar bir umut katılmaz diyordum. Ama zamanla çok sevdiğim bir karakter oldu.

Bu arada daha tayfaya katılırken Oda eşleştirmiş meğersem Franky ve Robin^'i :oleyo:

Bu arada kaido savunma yapmadı. Koka bile basmadı. Muhtemelen ileri seviye kalkan da açmadı. Koka basınca muhtemelen 9 kınla dalga geçecek ama 9 kında da ne kin varmış be. Biz kinemonu falan küçük gördük ama aslında o kadar ezik değillermiş. Kinemon shusui ile zoroya düello teklif ediyordu. Lawa da muhtemelen meyve gücünü bilmediği için yenilmiş olabilir. Gözümde büyüdü kinemon. 2 yıl önce bizim tayfanın karşısına çıksa alayını tep başına tokatlarmış.
Kaido tek atıp geçicek, linlinde adadan ayrılacak hala beklentim o yönde. Kyoshiro ile ashura ayakta kalır, diğerleri zayıf. Dof vs kyros gibi olucak.

Şimdi luffy g4 ile tek yedi. Kaido gelecek bölüm kinemona vursa ama tek atamasa ya da diğerlerine tek atamasa ne diyeceğiz? Kaido güçten düştü mü diyeceğiz :D

Bu Kaido'nun kişiliğini de bir türlü çözemedik. Don Krieg'in daha çok ağırlığı vardı...
İlk gözüktüğü zaman harbi çok iyiydi. Amacı dünyayı alt üst etmek olan korkusuz acımasız bir canavardı. Şimdi 180 derece döndü ama heralde alkol etkisiyle kişilik bozukluğu yaşıyor. Keşke o ilk zamanki haline geri dönse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık