Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm için demiş onu ya sanmam. Shanks buluşmasını Elbafta bekliyorum ben açıkçası.
987 bölüm icin dediği söyleniyor acıkcası momo sahnesi duygusal olsa da genel olarak bu bölümde ağlamayı gerektircek bir sahne yoktu son sahne baya epik ama buna da aglamamıstır herhalde. Valla bm olmasa ben de shank'ın gelme ihtimali yok derdim ama bu bm nasıl saf dışı kalacak cidden merak ediyorum.

Kaido'nun samuraylar ile empati kurup katılmak istemezseniz anlarım veya Momo için olan konuşması olsun beklediğim kadar acımasız olmadığı izlenimini veriyor.
O değil de Kinemon Wano' sezonunda Euro gibi oldu. Adam muhteşem ya.

987 bölüm icin dediği söyleniyor acıkcası momo sahnesi duygusal olsa da genel olarak bu bölümde ağlamayı gerektircek bir sahne yoktu son sahne baya epik ama buna da aglamamıstır herhalde. Valla bm olmasa ben de shank'ın gelme ihtimali yok derdim ama bu bm nasıl saf dışı kalacak cidden merak ediyorum.

İster misiniz Kaido hepsini birden teklesin ve editör buna ağlıyor olsun ???

Bu çok güzel uyuyor Enma'ya. Tek bir vuruşa bütün gücünü yüklüyon işte.
Aslında tek bir vuruşa bütün gücünü yüklemiyorsun. Senin içinde ki potansiyelin nasıl daha çok dışarı çıkacağını öğreniyorsun. Oden tek bir kılıca yüklememiş mesela ya da Kaido’yu yardıktan sonra kelleyi almak için bir saldırı daha yapabiliyor. Enma tabiki de bir p.up ama Kaido’yu kesen kılıç muhabbetini bir gönderme olarak ele almak daha sağlıklı olur bence... Yani kullanıcının marifetine kalıyor her şey. Eee Zoro da en iyisi olacak potansiyel var. O yüzden güle güle Kaido :D

Aslında tek bir vuruşa bütün gücünü yüklemiyorsun. Senin içinde ki potansiyelin nasıl daha çok dışarı çıkacağını öğreniyorsun. Oden tek bir kılıca yüklememiş mesela ya da Kaido’yu yardıktan sonra kelleyi almak için bir saldırı daha yapabiliyor. Enma tabiki de bir p.up ama Kaido’yu kesen kılıç muhabbetini bir gönderme olarak ele almak daha sağlıklı olur bence... Yani kullanıcının marifetine kalıyor her şey. Eee Zoro da en iyisi olacak potansiyel var. O yüzden güle güle Kaido :D
Ama yükleyebilirsin işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık