Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin ilk biz saldırmayacapız demesi gözlem haki değil bence, böyle planlamışlar.
9 kının hakkını teslim etmek bence + K.haki. Çünkü Momo'nun durumu düşününce böyle bir durumda Luffy durup da onların saldırmasını bekleyemez. Onları hissettiği için ve fazla bir gecikme olmayacağını anladığı için ilk hamleyi yapmalarına izin verdi. Bölümün en güzel anlarından biriydi bence.

Son düzenleme:
One Piece Türkçe bekleyen arkadaşlar Op yapmak için PC’yi açtım 10 dkdır boş boş ekrana bakıyorum. Enerji kalmamış. Ben yatış moduna geçer yarın kalkınca yapar yollarım bölümü. Kurban Bayramınız Mübarek olsun. İyi geceler.
İyi bayramlar, iyi geceler. Ben uyandığımda çoktan çıkmış olur herhalde. Şimdiden ellere sağlık.

Den den mushi ile Wcı'dan telefon gelecek. Ada yandı bitti denecek. Bm' da tası tarağı toplayıp gidecek.
Teach iki yonkou'nun ittifak yaptığı bir oluşuma saldıracak bir karakter değil. O adaya hiç bir şey olmaz onun dışında saldırma potansiyeli olan bir oluşum da yok zaten. Marco onu bir şekilde dışarı çekme durumuna gidebilir ondan ümitliyim. Zaten geri kalanın bu düşman gücüne karşı yapabileceği hiç bir şey yok.

Teach iki yonkou'nun ittifak yaptığı bir oluşuma saldıracak bir karakter değil. O adaya hiç bir şey olmaz onun dışında saldırma potansiyeli olan bir oluşum da yok zaten. Marco onu bir şekilde dışarı çekme durumuna gidebilir ondan ümitliyim. Zaten geri kalanın bu düşman gücüne karşı yapabileceği hiç bir şey yok.
Ben bir ihtimal amiraller gelir mi diye düşünüyorum.

Böyle aşırı güzel bir sahne çizip sonraki sahnede Kaido'nun hic yara almamasi sacma olacak.Ya da en fazla Escanor vs Estarossa gibi olacak.

Yine de Kınların ne kadar güçlü olduğunu bir kere daha fark ettik

Aşşırı dengesiz duygu değişimi olan karakter.Çöppar bir yolunu bulur korkmaz ise çıkarır onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık