Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidonun denizcilere laf atması ne komik. Armut seni adanın etrafı şelale burası doğal kale, yeni bir güç elde ettiler ama endişelenmeyin deyip Linlin ile ittifak yapmak zorunda kalmakta ironik.

Adamı ham yaparlar.

Sakazuki reis hedefe aldı mı kevgire çevirir o adayı içindekilerle.

Her şey bir kenara Roger tek başına tayfasıyla dünyayı dize getirmişken iki yonkou anca Rogerin gölgesi için çabalıyor.
Rogerin ne büyük adam olduğunu bir kez daha görmüş olduk

King, patronu Kaido'yu iliklerine kadar nasıl tanıdığını gösteriyor.

Orochi öldü arkadaşlar bunu kabullenin. Bu seri de böyle şeyler görmeye alışık değilsiniz biliyoruz ama seyirciler kan istiyordu artık. Ve o zamanlara gelmiş bulunmaktayiz.

Kaido karakteri gereği buna çok uygun yapıda. İşi bitti ve öldürdü bu kadar basit.

Kanjuro artık bizlere ömür. Kikunun ağlamasıdan anlaşılıyor. Çünkü kiku onu çok seviyordu. Zaten bir kere ölümün eşiğine getirmiş nedense...

Herkes büyük salonda buluşacak anlaşılan. Zaten Luffy, BM. Kaido ve Kid bir kral haki patlatsalar ortada adam kalmayacak boşlar iptal olacak.
Ben de aşırı kan istiyorum ama Orochi'nin bu durumda öldürülmesi saçma.Oda karakterin altyapısını doldurdu.Devamı gelmesi gereken bir karakterdi.Mesela şu an kim ölmüş olmalıydı biliyor musun:

Kanjuro.Hainliğini yaparak karakterini tamamladı.Maximum 1 2 sayfa savaşı çizilip öldürülmeli.

Ayrıca karakter aşırı derecede tehlikeli.Kanjuro savaşların gidişatını değiştirecek kadar tehlikeli bir gücü ve ustalığı var.Bi anda Kaido resmi çizebilir,Momonun resmini çizebilir,kısaca yanıltıcı hamlelerle savaşın gidişatını değiştirebilir.O yüzden hızla ölmesi gerek ayrıca

Şu ana kadar Kasap Trap modunda takılan biriydi.Samuray halini hiç beklemiyordum.Aşırı karizmatık.Bence Kızıl Kın Samurayı seviyesinde bir kişi
Aşırı karizmatik olduğu konusuna katılıyorum.

Ben Kanjuro'yu anlamadım. Kim gelirse kontralıyor herif. Önce Kappa sonra Kiku.. Bu herifi Denjiro ya da Ashura paklayacak herhalde. Bu arada Kanjuro konusunda bir ters köşe beklemiyor değilim.

Kaidonun denizcilere laf atması ne komik. Armut seni adanın etrafı şelale burası doğal kale, yeni bir güç elde ettiler ama endişelenmeyin deyip Linlin ile ittifak yapmak zorunda kalmakta ironik.

Adamı ham yaparlar.

Sakazuki reis hedefe aldı mı kevgire çevirir o adayı içindekilerle.

Her şey bir kenara Roger tek başına tayfasıyla dünyayı dize getirmişken iki yonkou anca Rogerin gölgesi için çabalıyor.
Rogerin ne büyük adam olduğunu bir kez daha görmüş olduk
Dize getirmiş derken?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık