Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Vegapunk yerine başka birinin hatta annesinin elinden çıkması daha güzel olur bence.Defolu gibi duruyor zaten.

Aynen Vegapunk yapsa dikiş izi bırakmaz :D Ama insan yapımı olduğu bariz gibi.Zaten beyni de yok gibi bir garip konuşuyordu

Bm harici tutmaları gereken birileri yok. Adamlar şelale'yi çıkan'a kadar savaş biter zaten. Bm'ı da durdurmak için amiraller veya amiral adayları lazım. Başka kuvvet boş ve gereksiz olur.
dediğimi istememin nedeni standart gücünde bir yonko ile amiralin arasındaki güç farkını görmek.

Yamato ya Oden'in son isteğini yerine getirmek adına babasının ziyan ettiği ülkeyi tamir etmek için Wano'da kalacak ya da Oden'in izlediği yoldan yürümek istediği için geleceğin KK tayfası Hasır Şapkalara katılacak.
Bana sorarsanız; ne kadar hoş bir karakter gibi gözükse de, katılmasa daha iyi. Oda, mevcut üye sayısıyla bile karakterlere çok fazla odaklanamazken Jinbei ile bir de artı olarak Yamato katılırsa eskisi gibi her karaktere bire bir uzun uzadıya dövüş çizilen zamanları anca rüyamızda görürüz.
yamato bizim samuraylar öldü sanıyor ve o yüzden odenin iradesini birinin taşıması gerektiğine inanıyor. samuraylar ve momoyu görünce kendisinin kalmasına gerek kalır mı ki :S oden aşığı olduysa bana dünyayı göster luffy der :T

hatta bana dünya kaç kucakmış göster der?

yamato bizim samuraylar öldü sanıyor ve o yüzden odenin iradesini birinin taşıması gerektiğine inanıyor. samuraylar ve momoyu görünce kendisinin kalmasına gerek kalır mı ki :S oden aşığı olduysa bana dünyayı göster luffy der :T

hatta bana dünya kaç kucakmış göster der?
Hatta beni çorba yapın demesi gerekirdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık