Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O doğrudan reklam malzemesi. Onu konuşmanın ortasında söylese bu sefer Luffy'nin Ace'i nereden tanıyorsun sorularına muhattap olacaktı. Oysa bu Oda'nın sonraki bölüme sakladığı bir durum. Aslında üstü kapalı bir şekilde en başta Ace'ten bahsediyor. Dövüş içindeki davranışlarıyla Luffy git gide daha da çok Ace'i hatırlatmış Yamato'ya. O da inatçı idi Luffy de inatçı. Hatta onun da hem dövüşürken hem de muhabbet ettiğini düşünüyorum. O yüzden benzerlik kuruyordur. Diğer taraftan zaten benzer tarafları var.

Gücünün de bir payı vardır ikisi de güçlü adamlar. Ama bu demek değil ki tam olarak aynı güçteydiler. Luffy eğitim sonrası da burada olsa hatta 2 yıl öncesi de olsa ve Yamato ile savaşsa yine aynı muhabbet dönerdi bence.
Luffy, Ace'e g4 ile tek atar. Uzun uzun yazmana gerek yok :D

Luffy, Ace'i geçmiştir lütfen, tamam Ace güçlü bir karakter ama Luffy şu an WB ve Marco dışında çoğu WB korsanlarını alır ki alması da lazım hikaye gereği. Yoksa Bu çocuk Kaido'yu nasıl indirecek
Yamato'yu çizim olarak Nami'ye bir tek ben mi benzettim acaba
Kaido, King ve Jack çok güzel çizilmiş ama Quenn okeye çağrılan dördüncü kişi gibi be mübarek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık