Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei yonko tokatladı, Sanji SBSye göre yonkoyu %100nde blokladi, Brook silahlarından birini kesti. Zoronun yonko karşısına çıkması anormal değildir

En koyu fan bile Luffy kadar iş yapar, son vuruşu da Luffy yapar diyor. Zoro karşıtı arkadaşların abartması gerisi. Luffy'nin yenmesi için Kaido'nun handikaplı olması lazım. Zoro ve diğer arkadaşlar Kaido'ya handikap verecek işte. Yüzeysel basit bir kesik handikap vermez. Güzelce yaracak işte. Bu demek değil Luffy'den fazla iş yapacak. Ana karakterine ihanet etmez mangaka. İşin çoğunu Luffy yapar yine.
Katılıyorum ama tek Yonkou ile dövüşürlerse Yani BM bir şekilde aradan çıkarsa. Zoro Kid'in de arkasında kalır diye düşünüyorum. Hatta buna Law bile eklenebilir.

Bana göre Luffy son vuruşu yapan adam olunca yendiği kişinin seviyesine çıkmadığı için Kaido'ya son vuruşu yapmasında bir sakınca yok. Ne yaparsa yapsın. Onun dışında dediğinde haklısın ama adada Luffy'ye seviye atlatacak tek adam King. Bu herifle karşılaşmasını da King'in kılıç ustası olması nedeniyle hiç olası görmüyorum. Bu zamana kadar olmuş bir şey değil.

Zoro için bu arc hazırlanan altyapı çok farklı. O yüzden sürprizlere hazır olun derim.
İddia ettiğin şey “Zoro en az Luffy kadar rol almalı” ve bu şimdiye kadar görülmüş bir şey olmadığı gibi ileride de olmayacağı açık. Buradan boş ümide kapılma diyorum. Rol almasını geçtim en az Luffy kadar ne la?

Yoksa gelsin o da tanklasın, kessin bir şeyler yapsın yapabiliyorsa. Bir yonkouya da dalmadı demeyiz böylece. :/

Demiyoruz zaten reyiz. Anasının ak sütü gibi helal :D
Jinbei yonko tokatladı, Sanji SBSye göre yonkoyu %100nde blokladi, Brook silahlarından birini kesti. Zoronun yonko karşısına çıkması anormal değildir
Şu bahsettiğin örneğin en büyüğü bile yonkou"ya zarar veremedi. Zaten kimse zoro kaidou"nun karşısına çıkamaz demiyor. Zarar veremez diyor. Ben zoro fanı olsam zoro"nun zarar veremeyeceği bir rakibe karşı olması yerine düzgün bir 1 vs 1 isterim.

Hayaller Ortada ama gerçekler King vs Zoro + Marco olmaz umarım : ))
Kafayı mı yedin ? Zoro'yu salla Marco tek başına yeter King için.

Luffy daha yeni yonkou sağ kolunu zar zor yendi. Kaptanı bile yonkou seviyesinde değilken Zoro Kaido'yu kesecek diyenleri anlamıyorum. Bari ilk önce Jack'i, Who's Who'yu kesecek deyin, şimdiden Zoro'yu bu kadar yüksekten uçurmayın derim.
Zaten hiçbir Zoro fanı, Zoro gitsin direkt Kaido'ya dalsın istemez. Zoro'nun öncesinde başka bir rakibi ortadan kaldırması daha iyidir. Çünkü ne kadar Zoro dövüşü o kadar heyecandır :flaugh:;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık