Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek orak darbesine bayılan Zoro...

Apoo'dan ikinci darbeyi almamak için kaçan Zoro...:D
Şimdi sen şunu mu demek istiyorsun reyiz; Luffy o kadar dayanıksız ki ilk yediği normal bir yumruk/tokat darbesine afalladı sonradan yediği bir patlamaya da bayıldı. Zoro da ikinci darbeyi yese bayılırdı. O yüzden Luffy’i alıp kaçtı ki ikisi de oracıkta bayılıp ölmesin doğru mu?

Kaldı ki Luffy’nin yediği ilk darbe ile Zoro’nun yediği ilk darbe arasında bariz fark var. Luffy’nin yediği ilk darbe bildiğin bir tokat/yumruk. Zoro’nun ise gövdesi kesiliyor. Yani Zoro’ya değilde daha çok Luffy’e gömmüş oldun bence ama yinede sen bilirsin :D

Şimdi sen şunu mu demek istiyorsun reyiz; Luffy o kadar dayanıksız ki ilk yediği normal bir yumruk/tokat darbesine afalladı sonradan yediği bir patlamaya da bayıldı. Zoro da ikinci darbeyi yese bayılırdı. O yüzden Luffy’i alıp kaçtı ki ikisi de oracıkta bayılıp ölmesin doğru mu?

Kaldı ki Luffy’nin yediği ilk darbe ile Zoro’nun yediği ilk darbe arasında bariz fark var. Luffy’nin yediği ilk darbe bildiğin bir tokat/yumruk. Zoro’nun ise gövdesi kesiliyor. Yani Zoro’ya değilde daha çok Luffy’e gömmüş oldun bence ama yinede sen bilirsin :D
Luffy'nin aldığı darbe sıradan bir darbe, Zoro'nun ki ise imparator bayıltacak cinsten darbe....Evet, anlıyorum.

Luffy'nin aldığı darbe sıradan bir darbe, Zoro'nun ki ise imparator bayıltacak cinsten darbe....Evet, anlıyorum.
Yok reyiz olayın içinden böyle çıkamazsın.
Aç bak. Luffy’nin ilk darbesi bir yumruk etkisinde. Zoro ise yarılıyor. Şimdi sen aklınca Luffy iki darbeye gitti, Zoro tek darbede topukladı diyorsun. Ama bakınca eğer ikinci darbeyi yeseydi Zoro daha çok hasar almış olacaktı mantıken. Yani Senin mantıkla gidersek Luffy baya baya ezilmiş oluyor. Ben şu an tamamen senin pencerenden bakarak yorumluyorum olayı :D

İyide Zoro savaşını kazandıktan sonra bayıldı . Savaşını kazandıktan sonra isterse ölsün. Luffy dövüşün ortasında bayıldı ve Zoro onu ordan çıkarmasa en iyi ihtimalle Luffy'e 2. kez hapishane yolu gözükecek.
Yahu sen ölmüşsün, savaşı kazanmanın anlamı ne? Orada Gyukimaru Zoro'nun hayatını bağışlamamış olsa, akabinde Hiyoru Zoro'yu kurtarmamış olsa Zoro mevta.

Zoro orada Luffy'yi çıkarmamış olsa, Zoro'nun da ölmeyeceği ya da hapis olmayacağı garanti mi? Zoro ''Biz zarar almamalıyız.'' diyor, ''Sadece Luffy'' demiyor. Orada kendisi de hasar alsa onun için de daha sıkıntılı bir süreç başlayacağı aşikar.

Yok reyiz olayın içinden böyle çıkamazsın.
Aç bak. Luffy’nin ilk darbesi bir yumruk etkisinde. Zoro ise yarılıyor. Şimdi sen aklınca Luffy iki darbeye gitti, Zoro tek darbede topukladı diyorsun. Ama bakınca eğer ikinci darbeyi yeseydi Zoro daha çok hasar almış olacaktı mantıken. Yani Senin mantıkla gidersek Luffy baya baya ezilmiş oluyor. Ben şu an tamamen senin pencerenden bakarak yorumluyorum olayı :D
Luffy'nin açlık durumunu önemsemeden yaptığın şu yorumu şiddetle kınıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık