Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir sonraki bölüm bilinç kaybı gelecek zaten ama zurnacı Apdullah emmiden
O garanti zaten. Forum o kadar coştu ama Apoo zaten çok güçlü bir adam değil bence. Uzaktan gafil avladı ve içten saldırdı diye bu kadar etki etti. Yoksa göstere göstere gelen Kid'e karşı durumunu da gördük.
Tabi Brook'a yenilir muhabbetinde değilim ama Hawkins'le hemen hemen aynı görüyorum onu ben. Hawkins'in de kendisi gibi bir başka nova karşısındaki durumunu gördük hani.

Kid de Luffy gibi herhangi bir korunmaya geçmeden aynı darbeyi alıp Luffy`den daha az reaksiyon vermesi lazım.
Şu an Kid saldırıya geçmiş, saldırısı isterse pertini çıkarsın Apoo`nun, bu Kid`in Luffy`den güçlü olduğu anlamına gelmez. Luffy`nin saldırısını yemiş bir Apoo çizmedikten sonra Oda.
Hiç anlamadım ya seni, kusura bakma. Kid'in Apoo'ya saldırması pert çıkarması ile Luffy-Kid güç kıstası ne alaka? Luffy'den saldırı yemiş Apoo çizmesine ne gerek var? Neye ne diyon kardeş sen. Biraz daha açsana.

Luffy'nin baygın olması bir anlam ifade etmiyorsa Killer'da Zoro'ya hasar vermedi diyelim.Nasıl olsa 10 saniye sonra kalkacaktı
Kalkacaktı? Adam bayılıyor sonra üstünden saatler geçiyor uyandığında ise sıçrayarak nirdeyim ben der gibi uyanıyor.:D

Zoro tek yemedi, bayılmadı diyenler, Luffy bayıldı diyor. Vallaha komedi..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık