Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro olmasa Queen şu an F6 ödülü için Apooyu ödüllendiriyor idi Luffyi öldürdüğü için;) Ya da smilelardan biri

Bu da şu soruyu doğuruyor: niye açmıyorsun olm meyveyi? xd

Abisinin meyvesini istemiyormuş gibi sanki.

Sırf heyecan olsun diye herif abuk subuk saldırtıyor. Queen'e pistol ile bile saldırmıyor haliyle Queen alıp atıyor Luffy'yi.

Bu yüzden Queen ya da Apoo'dan birisine dalacağını düşünemiyorum. Direkt Kaido'ya dalıp 2 3 kere yenilip onu yendiğinde ahanda Luffy budur reyiz bee diyecekmişiz gibi.

Halbuki ben son dövüşten önce de bir şeyler yapsın isterim. Gladius'a denk geliyor hemen yanında bir cühela, o güçlüdür diyor. Lan ne güçlüsü bırak da aradan çıksın işte Gladius. Gerçi patlatırdı Luffy'yi o. :artiz:
Tanınmaması gerekiyordu ya. :D En son dayanamayıp açmıştı. Hatta Burgess o sayede tanıdı.

Bilemiyorum sanki bir yumruk atacak gibi geliyor Queen'e. :D Tabi, senin yazdığın daha olası.

Dof uyanış açar mıydı dede için? En basit saldırısıyla hallederdi. Luffy halledemiyorsa, sonra gidip Dof ile çarpışıyorsa burada bir dengesizlik var demektir. Mantık yürüterek açıklanamaz.
Tamam bende diyorum ki Luffy uyanışlı doff değil normal halinden güçsüz g2, g3 ile g4 ile hem normal halini hem uyanışı aşıyor. Zaten Chinjao bir Elephant Gun'a gitti

Son düzenleme:
Şuan sayfadakilerin hangileri ciddi hangileri troll olduğunu anlamakta zorlanıyorum. eğer troll değillerse durum vahim beyler,bayanlar şapka çıkartın:sapkali:.

Apoo'yu Brook ve Chopper'la kıyaslayanlar mı vardı? Bunu görmemiştim, One Piece okur kitlesindeki bazı görüşler cidden insanı hayrete düşürüyor. Mangakanın defalarca altını çizdiği Worst Generation kavramını yüzlerce sayı boyunca görmemekte ısrar etmek epey ilginç.
Forumda garip fikirlere sahip olup karşıdakini de bu fikri kabul etmeyince salak yerine koyan çok ya. Brook ve Chopper diyenler ortadan kayboldu başka şeyler yazıyor şimdi. O konudan hiç bahsetmemiş gibi. :D

@RedTeroR
Kılıçsız Slashla Zurnalandı seninki :D Aklı şaştı nasıl olur diye.

Spoilerde çoştuğumuz kadar kötü şeyler olmuyor. Yine de karakter sunacağım diye bizimkileri gereksiz zorlamış Oda. Neyse, çok da önemli değil.

Zoro'nun kaçmasının, denizciler kalabalık diye vs. sebeplerden kaçmasından bir farkı yok. Daha önce de yapmıştı zaten. Bu konuda da bir sıkıntı görmüyorum.

Zoro'nun, Kaido ile dövüşmeyi hedefliyor gibi görünmesi heyecan verici ama Oda'ya güven olmaz. Bugün bir şey söyletir, yarın başka bir şey yaptırır.

Luffy ve Zoro'nun, baştan sona birlikte hareket ettikleri, birlikte dövüp birlikte dayak yedikleri mükemmel bir bölümdü. 10/10.

Güzel ayrıntılar. Dikkat etmemiştim. Arkadan gelen saldırıları yemiyor artık reis. :D

Zoroya bak be sesi duyup kaybolmamış. Harbiden de luffyi durdurmaya çalışmış. Apoonun kesiş saldırısı logia olduğu için kizarunun uzuvlarını koparmış. Böyle olması daha mantıklıydı zaten.

Spoilerde çoştuğumuz kadar kötü şeyler olmuyor. Yine de karakter sunacağım diye bizimkileri gereksiz zorlamış Oda. Neyse, çok da önemli değil.

Zoro'nun kaçmasının, denizciler kalabalık diye vs. sebeplerden kaçmasından bir farkı yok. Daha önce de yapmıştı zaten. Bu konuda da bir sıkıntı görmüyorum.

Zoro'nun, Kaido ile dövüşmeyi hedefliyor gibi görünmesi heyecan verici ama Oda'ya güven olmaz. Bugün bir şey söyletir, yarın başka bir şey yaptırır.

Luffy ve Zoro'nun, baştan sona birlikte hareket ettikleri, birlikte dövüp birlikte dayak yedikleri mükemmel bir bölümdü. 10/10.

Güzel ayrıntılar. Dikkat etmemiştim. Arkadan gelen saldırıları yemiyor artık reis. :D
Arka plandaki olayları güzel işledi bu bölüm. Bu kısımda iyi mesela.:D

@Alpamis @Yubashiri-sama

Luffy ve Zoro'ya takıldık; Kid'in, Luffy işimizi kolaylaştırıyor lafını atladık. XD

Apoo nun verdiği yara ne ara iylesti zoro dan o kadar kan aktı ama sonraki sahnede sanki ufak bir ciziki yemiş gibi luffyi kucağna alıp uzaklaşıyor.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık