Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
He tek yedi.:D 5-10 saniyeye kendine geliyor herif. Yere düşsün o sorun olmazdı. Zoro kaçmaya devam ederken yanına Luffy'i de alıyor ne yapacak belki de ciddi hasar almış olabilecek kaptanını arkada bırakacak. Herif ağzında bomba patladığını gördü.
Baygın görmüyor musun :D Bıraksaydı helal olsun mu diyecektin ben anlamadım :D

He tek yedi.:D 5-10 saniyeye kendine geliyor herif. Yere düşsün o sorun olmazdı. Zoro kaçmaya devam ederken yanına Luffy'i de alıyor ne yapacak belki de ciddi hasar almış olabilecek kaptanını arkada bırakacak. Herif ağzında bomba patladığını gördü.
Arkadaşlar bu algıya gelmeyin Zoro tamamen kaptanının çapsızlığı yüzünden kaçıyor oradan işte manga da burada :ehe:

İyi bölüm lan. Bende Apoo diye millet gaza gelince bişi var sanmıştım lsdkjflsjf Neyse çapsızı Kidd düdükleyecek belli ki. Yürü be çırmıh reyis.

Gideyim de spoiler yorumlarını okuyayım bari etiket falan bile yediydim :D

Karakterin gücünü bilmedikleri için ve çözecek zamanlarıda olmadıkları için yaralanmamak için kaçtılar bu kadar basit.Korkularından değil bu böyle olması gerekiyordu sadece.
Azgın fan kitleleri tutuşmuş ama bu dövüş ölçü olacak dövüş değil boşa kanser olmayın bence :gamyon:

Ulan Luffy ya Queen'den ya da Apoo'dan davul yapmazsan yazıklar olsun sana.

Luffy'nin bu huyu ne olacak? Dressrosa'da kafa dedeyle (Adı neydi la onun) dövüştün halbuki onun için Dof 2 saniye uğraşmazdı. Sonra sen gittin Dof ile dövüştün.

Bu nasıl iştir ben anlamıyorum. Nasıl bir güç dengesi(zliği)dir bu anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık