Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben kimsenin yorumuna okumadan cevap vermem. Diyorum ki Apoo'nun Luffy ve Zoro'ya onları yapabilmesi güç dengesine zarar verecek durumlar değil. Oda çok iyi güç dengesi ayarlıyor demiyorum. Alabasta; Marineford bu konuda yeteneksiz olduğuna kanıt.
Apoo kısmına gelecek olursak luffy kapasitesindeki kişilerin o saldırıyı yememesi lazım, neden dersen adamda geleceği görme var görmüyor, içten hasar verme var kullanmıyor.

Sonra bigmomun bayılması ise bundan daha saçma.
Kanjuro olayını hiç saymıyorum.

Sence bunlar mantıklı bir güç dengesimi.
Luffy değilde başka biri oradaymış hissiyatı veriyor mangaka.

Apoo kısmına gelecek olursak luffy kapasitesindeki kişilerin o saldırıyı yememesi lazım, neden dersen adamda geleceği görme var görmüyor, içten hasar verme var kullanmıyor.

Sonra bigmomun bayılması ise bundan daha saçma.
Kanjuro olayını hiç saymıyorum.

Sence bunlar mantıklı bir güç dengesimi.
Luffy değilde başka biri oradaymış hissiyatı veriyor mangaka.
Meyvesini bilmediğimiz bir adam için bunları söylemek. Bence erken davranıyorsun. Geleceği görmek her saldırıyı atlatmayı sağlasa Linlin, Katakuri'nin sağ kolu olurdu. Kanjuro olayı derken. Gücünü gizlemesi sonra bunları yapabilmesi saçma değil bence

Meyvesini bilmediğimiz bir adam için bunları söylemek. Bence erken davranıyorsun. Geleceği görmek her saldırıyı atlatmayı sağlasa Linlin, Katakuri'nin sağ kolu olurdu. Kanjuro olayı derken. Gücünü gizlemesi sonra bunları yapabilmesi saçma değil bence
Katakuri linlinin saldırilarından kaçabilir bence ama yenemez o ayrı.
Ve apooda linlin değil.

Kanjuronun momoyuda alıp kaçma olayını diyorum, hani bizimkilerin el salladıği.

Katakuri linlinin saldırilarından kaçabilir bence ama yenemez o ayrı.

Kanjuronun momoyuda alıp kaçma olayını diyorum, hani bizimkilerin el salladıği.
Knk adam gayet güçlü çıktı kuş çizip kaçırabilmesi normal Ha Sanji en azından mücadele etmeliydi o ayrı ama bu güç dengesi ile alakalı değil Momo'yu askere uğurlama

Knk adam gayet güçlü çıktı kuş çizip kaçırabilmesi normal Ha Sanji en azından mücadele etmeliydi o ayrı ama bu güç dengesi ile alakalı değil Momo'yu askere uğurlama
Orda luffy g4 açıp yakalardı ama mangaka yaptırmıyor bunu hikaye öyle olsun diye.

Ortaya bir hikaye koyuyor ve belli bir karakterin güçünü hiçe sayıyor hikaye uğruna.

Bunu yapınca güç dengesine zararı oluyor bunu anlatmak istemiştim.

Öncelikle çoğu kişi Apoo, Luffy, Zoro ve Kid üzerine yazmış. 1000 küsür sayfayı okumaya kalktım en iyisi roman okuyayım diyip vazgeçtim. Yazıldı mı bilmiyorum ;ama bence bu bölümde en önemli detay Queenin uçan altılıdan birini öldüreceğini söylemesidir. Bu aklıma direk zayıf taraf olan bizimkilere avantaj sağlamanın alt yapısı gibi geldi. Uçan altılının taraf değiştirmesi benim gözümde çok güçlendi. 2. Olay Oda 2 haftada bir bölüm çıkınca Luffy ve Zoro fanları birbirine girsin diye yem atmış. 2 hafta bunlar birnirine girsin benim hakkımda atıp tutmasınlar demiş. Ama yememiş yine Odayı gömmeler devam etmiş. Tanrı bile olsan insanlar arkandan konuşur. Oda takma insanları bu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık