Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zorocuların sinirden çıldırmasını izlemek kadar güzel bir manzara olamaz.Zorocu tayfaya arkadan yaklaşan Apo:

Zorocu niye sinirden çıldırsın ki. Ben henüz rastlamadım bu bölüm üzerine sinirleneni. Zoro'da bir sıkıntı yok. Birine meydan okuyup kaçmış da değil. KO da olmadı :D Çok garip gerçekten.

HEYBETİNİ GİZLİ TUT YİĞİDİM, DURUŞUN ÇAKALLARI KORKUTUYOR!!!
Heyt be!

Ses dalgalarından oluşan saldırılar oldukları için vücudun içine etki etmiştir. Böyle bakınca adamın meyvesi çok ölümcül ve etkili aslında. Doğrudan kişiye saldırabilir, haki kar etmemeli bu duruma.
Ses dalgası = havadaki titreşimler. O titreşimleri haki duvarıyla durdurabilirsin gibi geliyor bana.

Şu korsanfan sayfası bir korsan tayfası kursalar. İlk yapacakları şey kimler Apoo'dan kaçar ya da taktiksel geri çekilme tartışmasını Grand Line Paradise'ten başlayıp, ordan Yeni dünya'dan geçip en son Raftel'e kadar tartışacaklarını yemin bile edebilirim ama kanıtlayamam.

Çünkü sadece Apo yok orada, bu kadar basit bir nedeni niye göremiyorsun 100lerce adam var belki o ortamda hepsine tek mi atsın xD Gerçi haklısın hepsine tek atmalıydı Zoro'da biraz düşüş var :byee:

Tabi şöyle bir düşüncen varsa onu da anlayabilirim Luffy gitti ama önemli değil ben Apo'yu keseyim o sırada zaten Türk Dizisi çekiyoruz diğerleri Luffy'e bir şey yapmazlar sıralarını beklerler, olabilir böyle bir düşünce de gayet mantıklı :a:
Hacı bu durum senin diline pelesenk ettiğin Luffy kaçmam dedikten sonra kaçtı durumuyla birebir aynı.

Luffy'yi bekleyen Wanolu dostları Zoro'su varken Bigmom'a Kata'ya ve 100lerce adamına tek mi atsaydı kaçmayıpta.

Luffy asıl savaş öncesi (Kaido savaşı) nasıl Bigmom ve tayfasıdan kaçtıysa bugün Zoro da asıl dövüşler öncesi gereksiz yere hasar alabileceği bir bölgeden Luffy'yi de teşvik ederek kaçmıştır.

İkisi de son derece haklıdır.Biriyle alay edip diğerine kulp bulmanın alemi yok.

Cidden bu Lufy de haki falan olduğunu zannetmiyorum.Tek bildiği silahlanma hakisi o kadar.Orada koskoca Kaido nun 2.ci adamı var onu bile sezememiş.Apo yu sezememiş.Gözlem hakisi içler acısı.Hani Katakuriden sonra sözde muazzam seviyeye getirmişti.Yalandan kim ölmüş.Katakuri orada olsaydı zayıfından güçlüsüne seceresini çıkarmıştı.40 fırın ekmek yemesi lazım en azından o seviyede olması için.Sonuç olarak tüm suçlu Oda nın.Tayfa hala bu kadar zayıfken bıraktım bir yonkou yu iki yonkou nun karşısına çıkarması.

@twei

Gözü sormuştun galiba reis. Who's Who'nun tayfası diyorlar.

Bunlar da Sasaki'nin tayfasıymış. :/

Hmm, Who’s Who’nun meyve gücüyle ilgili bir ipucu çıkabilir buradan. Shaman King’de bir karakter ölü bedenlerin yüzüne bu tarz parşömenler koyarak onları yönetebiliyordu. Gerçi sonuncuda o kağıtlardan yok. :/

@twei

Gözü sormuştun galiba reis. Who's Who'nun tayfası diyorlar.

Bunlar da Sasaki'nin tayfasıymış. :/

eyv, sasakinin olayını fark etmemiştim :d o da güzelmiş. herhalde fark eden geçen mangadaki kingin lafından fark etti, siz daha önce başka tayfalarda kaptandınız vs gibi bişey demişti ya kesin ordan yürüyüp çıkardı. bi de kaidounun çok h.hakili üyemiz var lafı bu arkadaşlara da vurur mu acaba :T

daha önemli bi sorum var, bu arkadaşlar önlerini nasıl görüyor acaba :d

eyv, sasakinin olayını fark etmemiştim :d o da güzelmiş. herhalde fark eden geçen mangadaki kingin lafından fark etti, siz daha önce başka tayfalarda kaptandınız vs gibi bişey demişti ya kesin ordan yürüyüp çıkardı. bi de kaidounun çok h.hakili üyemiz var lafı bu arkadaşlara da vurur mu acaba :T

daha önemli bi sorum var, bu arkadaşlar önlerini nasıl görüyor acaba :d
Gözlem hakisi ile.

Yalnız Apoo'nun saldırısı baya tehlikeli gibi. Hem Luffy'nin gövdesinin etrafında patlama var. Hem de ağzından duman çıkıyor. Patlama sadece etrafında değil, içinde de olmuş olabilir. Gerçi içinde olsa Luffy'nin lastik gövdesi şişerdi patlamanın etkisinden dolayı. Bilemedim.
Ses dalgalarından oluşan saldırılar oldukları için vücudun içine etki etmiştir. Böyle bakınca adamın meyvesi çok ölümcül ve etkili aslında. Doğrudan kişiye saldırabilir, haki kar etmemeli bu duruma.
Valla bunu bende merak ediyorum. Burda gözlem olsa ne olur olmasa ne olur. Full beden haki gezmek gerekir bu adamla savaşırken herhalde.

Adam içten dıştan patlatabiliyor. Patlatmayı bırak kesebiliyor da. Bunu kizaru'ya yıllar önce yaptığı saldırıda da gördük. Şuan patlatma yerine aynı saldırıyı Luffye yapsaydı Luffy hakkın rahmetine kavuşmuştu.

Acaba açığı nedir bu meyvenin. Sesi duymamak ile alakası olabilir mi veya haki duvarı mı oluşturulmalı bu da zor olur hep savunmak zorunda kalırsın muzigi kesmezse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık