Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978: Karşınızda Uçan Altılı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu pek demem ama harbiden boş bölüm. Bari ödülleri gösterseydi. Zaten haftaya bölüm de yok,konuşacak şeyler gösterseydi iyidi.
Ben yazıyı görmedim bölüm yok diye jump'mı ara veriyor? Daha yeni aradan çıktık.

Bu arada ciddi ciddi oda big mom varken vs. artıracak. Kafasımı güzel yoksa bizi efso powerlar mı bekliyor çözemedim. İki yonkou nedir yav. Perde sonu belki bir şeyler olur da gider.

Üye silindi 1004

Kin'emon güzel çar , çok seviyorum. Özellikle o hatasindan sonra daha da fazla sevmeye başladım ama maalesef bölüm kötü be. F6'ya niye bu kadar adanmış bu bölüm anlayamadım.
@Yubashiri-sama , Sanji her zamanki gibi.
Sanji uçan altılıya peşkeş çekmeye başlamış belli. En güçsüz olanları bile hayatta.

Ben yazıyı görmedim bölüm yok diye jump'mı ara veriyor? Daha yeni aradan çıktık.

Bu arada ciddi ciddi oda big mom varken vs. artıracak. Kafasımı güzel yoksa bizi efso powerlar mı bekliyor çözemedim. İki yonkou nedir yav. Perde sonu belki bir şeyler olur da gider.
Altın hafta. Bu yüzden haftaya yok bölüm.

Oda resmen çorba yaptı arc da bir sepete tüm çürükleri doldurursan o sepet çöp olur . Bir arc da bu kadar fazla karakter olması çok büyük tezat bir çok karakterin savaş da göremeyeceğiz imkansız çizmesi, big mom ve veletleri bizimkiler ve arcın boss ve adamları derken çorba oldu yani . ufak bir ada da nasıl bir savaş göreceğiz hakkaten inanılmaz.Son olarak boss oğlu olması tüm arc boyunca gizem olabilir hiç göremeyiz bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık