Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir şey boşuna olurdu. Bir logiaya ona karşı etkili olan bir şeyler saldırmadığın sürece ona zarar veremezsin. O yüzden Zoro hem ayrı slash atıp hem ayrı haki atarsa bile slashı boşuna atmış olur. Ama slashına haki yüklerse bu hem attığı slashı güçlendirir hem de logiaya zarar vermesini sağlar.
kıskanıyorsun dimi, zoronun bu hakiyi luffyden önce kullanmasını, luffynin daha yeni öğrendiği şeyi zoronun zaten bildiğini :p

kıskanıyorsun dimi, zoronun bu hakiyi luffyden önce kullanmasını, luffynin daha yeni öğrendiği şeyi zoronun zaten bildiğini :p
Birader adam akıllı yorum atmışım hiçbir fanlik duygumu işin içine katmadan, düzgün bir yorum yapacaksan alıntıla aksi halde beni alıntılama. Sağlıklı bir gerekçe yazdın da kabul etmedik mi?

Yaygın olan her fantastik hikayeyi kullanıyor hikayede.Kullanılmayan hikaye kaldı mı ; aklına gelen var mı ?

Gerçegi söyleme, üzülüyorlar.
Zoro fanlarının böyle ufak tefek şeylere ihtiyacı yok artık Enma var kese biçe öğrenecek potansiyelini ortaya çıkaracak o kılıçla.Ana karaktere eğitim verildiği için altyapısı vardı diye hızlı öğrettik dedi Oda bence sonra da Zoro ve Sanji'ye ne yapsam diye düşündü.Onlara da item verdi işte 2 yıl özel eğitim almadıkları için o altyapı yok.Kısa sürede patlatmalı haki öğrenemezler yani Luffy gibi.Adaletsizlik olmasın diye item verdi o yüzden böyle bakıyorum şu an için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık